A négy ország (Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország) részvételével április 28-30 közt Nyitrán megrendezett serdülő és junior tornán tizenhét fős csapat tagja volt a Fitt-Box Ökölvívó Egyesület két serdülő versenyzője Buza Rafael(44,5kg) és Lakotár Benedek(46kg).

Egy arany,egy ezüst a szlovákiai Nyitrán megrendezett Olimpiai Reménységek Tornáján.
Rafael az elődöntőben egy cseh riválist,míg a döntőbe egy szlovákot győzött le,és technikás ökölvívást bemutatva nyerte meg a versenyt.
Benedeknek szerencséje volt a sorsolásnál,hiszen előnyerőként a döntőben kezdett,és egy szlovák versenyző volt az ellenfele. Beni egy kicsit megilletődve kezdte a mérkőzést,de a mérkőzés második felétől már felszabadult jó teljesítményt nyújtott,de ez sajnos kevés volt a győzelemhez,így a második helyen végzett.
-Mind a két versenyzőnk első éves a korosztályukba,és ez volt az első nemzetközi tornájuk,elégedett vagyok a teljesítményükkel.A mérkőzésszám növelése és a rutinszerzés a cél ebben az évben. Gyűjtögetik is szépen a tapasztalatokat a srácok,Rafaelnek két hónapon belül 9 mérkőzése volt és megnyerte az összeset,volt közte Nemzetközi kupa, Válogatott nemzetközi verseny,Diákolimpia is,és a héten részt vesznek még egy háromnapos régiós tornán,a Süllős kupán. Jó úton haladnak versenyzőink,reméljük még sok sikerbe lesz részük.