Fitt-Box hírek

A bővítményben az egyesület beszámolóját olvashatják a versenyekről.

Egyesületünk beszámolója a versenyekről.

2018.05.05-én a serdülő válogatott egyik fele Szerbiába, másik fele Szlovákiába utazott. A Fitt-Box Ökölvívó Egyesület Kőszeg és Bük két versenyzője, Buza Rafael és Buza Rómeó is képviselte hazánkat.

Buza Rafael, a Banja Koviljaca városában megrendezésre kerülő szerb-magyar csapattalálkozón lépett a ringbe. Serdülő 48kg-ban ellenfelével szemben már az első két menetben nagy fölényre tett szert és végül egyhangú pontozással nyerte a mérkőzést.

Buza Rómeó, Pozsonyban egy nemzetközi megmérettetésen vett részt. Rómeó nagy csatát vívott, melyet végül 3:2 arányú pontozással sajnos a hazai színekben szereplő ökölvívó nyert, így versenyzőnk a 3.helyen végzett.

Ez a hét sem marad izgalmak nélkül!

Hámori Ádám, válogatott ökölvívónk Spanyolországban, Murcia városában vesz részt a Boxam Nemzetközi tornán.

Csütörtökön Buza Rafael edzőtáborba utazott, ahol folytatódik a már célegyenesben lévő felkészülése az Európa-Bajnokságra.

Szombaton Egyesületünk ökölvívói a Gyevát Ökölvívó Egyesület-Sopron versenyzőivel karöltve, 7 fővel képviselik hazánkat egy Németországban megrendezésre kerülő, német-magyar csapattalálkozón.