Kőszeg Város Hivatalos Honlapja

KI-MI-TUD sorrend

A KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY sorrendjét a cikkre kattintva olvashatják.

KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
ALSÓ TAGOZAT
Március 6. 14.00 óra-lovagterem

1. Mazsolák Lázár Ervin: A költői verseny
2. Horváth Krisztofer Békés megyei népdalok
3. Lamp Kornél Mátyás Barnes: A kis virtuóz (trombita)
4. Frank Tamás Janikovszky Éva: már iskolás vagyok (részlet)
5. Scheer Félix Dominik F. Schubert: A zongoránál (kürt)
6. Sallay Roland Benedek Elek: Hogy osztotta be életét az öregember
7. Sándor Mihály Praetorius: Bransle de la Royne (haragjáték)
8. Szilasi Janka Móra Ferenc: A mi pókunk
9. Tarka bárányok Zalai népdalok
10. Czeglédy Leona Mikola Klára: A telhetetlen mackó
11. Kisrigók csoport Vasi gyermekdalok
12. Kaposi Fanni Weöres Sándor: Románc
13. Nikl Bendegúz J.S.Bach: Menüett (harangjáték)
14. Szolfézskamara Sárváry László: Madárijesztő
15. Tislerics Mátyás Zelk Zoltán: A kapus
16. Gyöngyszemek csoport Zalai népdalok
17. Horváth Bendegúz Mészöly Miklós: A bánatos medve
18. Lakihegyi Letícia és Rosta Gábor Anonymus: Rondo (klarinét)
19. Lakihegyi Benett Benedek Elek: Csali mese
20. Tánczos Krisztofer W.A.Mozart: Papageno belépője (fuvola)
21. Krisztián-Rudolf Kira Aranyosi Ervin: Az egér és az alma
22. Frank Borbála Széki népdalcsokor
23. Bak Emma Méhes György: Az elveszett gyermek
24. Kumánovich Kinga és Kumánovich Kristóf Jačke - Horvát népdalcsokor
25. Füzi Dalma Lackfi János: Lányok dala
26. Kappel Liza Bernadett Grieg: Tündérek tánca (zongora)
27. Nagy Réka Juhász Magda: Hova lett az ellenőrzőm?
28. Koczor Tímea Willen de Fresch: Ária és menüett (furulya)
29. Tompa Sára Kosztolányi Dezső: A játék
30. Nyerges Hanna Rangáné Lovas Ágnes: A plüssmaci története
31. Tánczos Krisztofer Kormorán: A költő visszatér
32. Randwég Mila A szeretet meséje



KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
FELSŐ TAGOZAT
Március 7. 14.00 óra-lovagterem

1. Margaréta csoport Vasi népdalok
2. Ujhelyi Barna Balázs Janikovszky Éva: A tükör előtt
3. Bokor Anna Virág Grecsanyinov: Keringő (zongora)
4. Szafián Petra Fehér Klára: Szereti a sajtot?
5. Dalárda Katonadalok
6. Desics Bettina Nógrádi Gábor: Hogyan neveljük a nagymamát?
7. Szafián Réka Bach: Menüett (furulya)
8. Zsótér Rebeka Szécsi Margit: Március
9. Rajzi Lili Veracini: Largo (hegedű)
10. Klarinét kvartett Bárdos L.: Tábortűznél, Lent a folyóparton
11. Német nemzetiségi kamarakórus Német nemzetiségi dalok
12. Kriston Zille Fehér Klára: Bezzeg az én időmben (részlet)
13. Básthy Katalin és Dorner Sára Vasi népdalok
14. Dorner Kinga Nölck: Schüler concertino (gordonka)
15. Horváth Lili Arany János: A Jóka ördöge
16. Koczor Réka Loillet: C-dúr szonáta (furulya)
17. Moldvai Dóra Wass Albert: Emlékezés egy régi márciusra
18. Vadász Kristóf Mendelsson: Gyermekdarab (zongora)
19. Kopácsi Teréz A. Rimbaud: Kenyérlesők
20. Básthy Katalin Cowles: A kis polip (fuvola)
21. Banga Boglárka Simon István: Mirza
22. Stipkovits Medárd Kabalevszkij: Toccatina (zongora)
23. Németh Laura Tóth Árpád: Jó éjszakát
24. Spitzer Tifani Adele: Someone Like You
25. Vörös Ivett Várnai Zseni: Csodák csodája
26. Háber Ágoston In Garten – német dal (tangóharmónika)
27. Kovács Róza Fehér Ferenc: Apám citerája
28. Kumánovich Kata, Kriston Zille, Zsótér Rebeka Republic: Erdő közepében járok
29. Füzi Hanna Kosztolányi Dezső: Akarsz-e játszani?
30. Spitzer Tifani, Bors Zsófia, Dudás Dávid Oláh Gergő: Fekete-fehér


KÖZÉPISKOLA
Március 8. 14.00 óra-lovagterem

1. Nádasdy Kamarakórus Koltay Gergely: Álmodj álmot álmodót
2. Góczán Luca József Attila: Válogatás (3 vers)
3. Drimmer Julianna Szerelmes katonadalok
4. Unger Liza Heltai Jenő: Szabadság
5. Kisgöncöl Kalotaszegi népdalok
6. Gajdán Dóra Titanilla Gyóni Géza: Amikor a halálgép muzsikál felettünk
7. Várkonyi Gabriella Gyergyói dalcsokor
8. Szabó Angelika Pion István: Siránkozó
9. Jurisich Miklós Gimnázium Kamarakórusa Imregi karikázós
10. Pétervári Enikő és Ress Dániel Bródy- Bornai: Szabadság, szerelem
11. Szita Vitág Stay With Me
12. Horváth Anikó Tóth Árpád: A holdkóros apród története
13. Pétervári Enikő Jeney Szilveszter: Kinek mondjam el vétkeimet?
14. Zsigmond Barbara Arany János: Letészem a lantot
15. Hóbor Eszter és Bór Anett Stamitz: Gigue (fuvola)
16. Nádasdy Kamarakórus Kormorán: Harangok dala
17. Nyul Dorina Kányádi Sándor: Fától fáig
18. Tóth Miklós Kovács Kati: Úgy szeretném meghálálni
19. Nagy Anna, Krizmanits Adél és Krizmanits Anna Robyn: Dancing On My Own


KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
TÁNC
Március 9. 14.00 óra-lovagterem

1. BE-JÓ Történelmi Táncegyüttes The Black Nag
2. Genius RRC Páros Mix (Lamp Kornél, Lamp Olivér, Szilágyi Nóra, Völfer Réka)
3. Dance Jam – Álmaimban valahol
4. Genius RRC (Jahn Emma, Kiss András)
5. Gosztonyi Kitti – Estha Oppa
6. Genius RRC Puszedlik children kisformáció (Szilágyi Nóra, Ács Nóra, Völfer Réka, Horváth Csenge, Nagy Lilien)
7. Hanák Rebeka -Dance Jam – Borzongás
8. BE-JÓ Táncegyüttes – Riói Karnevál
9. Dance Jam – Izgő-mozgó hangyaboly
10. Zsigmond Boglárka és Riesing Diána – Lovers On The Sun
11. Dance Jam – A magad útján
12. BE-JÓ Táncegyüttes – Kuba
13. Dance Jam – Egyetlen pillanat
14. Dance Jam – Kiteljesedés
15. Hajnalcsillag Néptáncegyüttes – Bukovinai táncok