Kőszeg Város Hivatalos Honlapja

Ki-Mit-Tud EREDMÉNYEK

Gratulálunk a Ki-Mit-Tud fellépőinek és felkészítő tanáraiknak, szüleiknek! Az ünnepi gála és díjátadás március 14-én (szerda) lesz a Jurisics vár lovagtermében 17.00 órakor. A cikkre kattintva olvashatják az eredményeket.

KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
ALSÓ TAGOZAT
1. Mazsolák színjátszás EZÜST
2. Lamp Kornél Mátyás hangszeres zene EZÜST
3. Frank Tamás vers-próza BRONZ
4. Scheer Félix Dominik hangszeres zene ARANY
5. Sallay Roland vers-próza BRONZ
6. Sándor Mihály hangszeres zene EZÜST
7. Szilasi Janka vers-próza BRONZ
8. Tarka bárányok ének EZÜST
9. Czeglédy Leona vers-próza EZÜST
10. Kisrigók csoport ének ARANY
11. Kaposi Fanni vers-próza ARANY
12. Nikl Bendegúz hangszeres zene ARANY
13. Szolfézskamara ének-zene EZÜST
14. Tislerics Mátyás vers-próza BRONZ
15. Gyöngyszemek csoport ének EZÜST
16. Horváth Bendegúz vers-próza BRONZ
17. Lakihegyi Letícia és Rosta Gábor hangszeres zene ARANY
18. Lakihegyi Benett vers-próza BRONZ
19. Tánczos Krisztofer hangszeres zene EZÜST
20. Krisztián-Rudolf Kira vers-próza EZÜST
21. Frank Borbála ének ARANY
22. Kumánovich Kinga és Kumánovich Kristóf ének ARANY
23. Füzi Dalma vers-próza EZÜST
24. Kappel Liza Bernadett hangszeres zene EZÜST
25. Nagy Réka vers-próza BRONZ
26. Koczor Tímea hangszeres zene EZÜST
27. Tompa Sára vers-próza EZÜST
28. Nyerges Hanna vers-próza BRONZ
29. Tánczos Krisztofer ének EZÜST


KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
FELSŐ TAGOZAT - EREDMÉNYEK
1. Margaréta csoport ének BRONZ
2. Ujhelyi Barna Balázs vers-próza EZÜST
3. Bokor Anna Virág hangszeres zene ARANY
4. Szafián Petra vers-próza ARANY
5. Dalárda ének EZÜST
6. Desics Bettina vers-próza EZÜST
7. Szafián Réka hangszeres zene KIEMELT ARANY
8. Zsótér Rebeka vers-próza BRONZ
9. Rajczi Lili hangszeres zene EZÜST
10. Klarinét kvartett hangszeres zene ARANY
11. Német nemzetiségi kamarakórus ének EZÜST
12. Kriston Zille vers-próza ARANY
13. Básthy Katalin és Dorner Sára ének EZÜST
14. Dorner Kinga hangszeres zene ARANY
15. Horváth Lili vers-próza KIEMELT ARANY
16. Koczor Réka hangszeres zene ARANY
17. Moldvai Dóra vers-próza EZÜST
18. Vadász Kristóf hangszeres zene EZÜST
19. Kopácsi Teréz vers-próza BRONZ
20. Básthy Katalin hangszeres zene EZÜST
21. Banga Boglárka vers-próza BRONZ
22. Stipkovits Medárd hangszeres zene ARANY
23. Németh Laura vers-próza BRONZ
24. Spitzer Tifani ének EZÜST
25. Vörös Ivett vers-próza BRONZ
26. Háber Ágoston hangszeres zene EZÜST
27. Kovács Róza vers-próza KIEMELT ARANY
28. Kumánovich Kata, Kriston Zille, Zsótér Rebeka ének EZÜST
29. Füzi Hanna vers-próza ARANY
30. Spitzer Tifani, Bors Zsófia, Dudás Dávid ének-zene BRONZ


KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
KÖZÉPISKOLA
Március 8. 14.00 óra-lovagterem

1. Nádasdy Kamarakórus ének ARANY
2. Góczán Luca vers-próza BRONZ
3. Drimmer Julianna ének KIEMELT ARANY
4. Unger Liza vers-próza EZÜST
5. Kisgöncöl ének EZÜST
6. Gajdán Dóra Titanilla vers-próza EZÜST
7. Várkonyi Gabriella ének BRONZ
8. Szabó Angelika vers-próza KIEMELT ARANY
9. Jurisich Miklós Gimnázium Kamarakórusa ének EZÜST
10. Pétervári Enikő és Ress Dániel ének OKLEVÉL
11. Szita Virág ének ARANY
12. Horváth Anikó vers-próza KIEMELT ARANY
13. Pétervári Enikő ének OKLEVÉL
14. Zsigmond Barbara vers-próza ARANY
15. Hóbor Eszter és Bór Anett hangszeres zene ARANY
16. Nádasdy Kamarakórus ének KIEMELT ARANY
17. Nyul Dorina vers-próza KIEMELT ARANY
18. Tóth Miklós ének EZÜST
19. Nagy Anna, Krizmanits Adél és Krizmanits Anna ének EZÜST


KI-MIT-TUD MŰVÉSZETI VERSENY
TÁNC
Március 9. 14.00 óra-lovagterem



1. BE-JÓ Történelmi Táncegyüttes The Black Nag BRONZ
2. Genius RRC Páros Mix EZÜST
3. Dance Jam – Álmaimban valahol EZÜST
4. Genius RRC (Jahn Emma, Amberboy-Kiss András) EZÜST
5. Gosztonyi Kitti – Estha Oppa EZÜST
6. Genius RRC Puszedlik children kisformáció ARANY
7. Hanák Rebeka -Dance Jam – Borzongás ARANY
8. BE-JÓ Táncegyüttes – Kuba BRONZ
9. Dance Jam – Izgő-mozgó hangyaboly ARANY
10. Zsigmond Boglárka és Riesing Diána OKLEVÉL
11. Dance Jam – A magad útján EZÜST
12. BE-JÓ Táncegyüttes – Riói Karnevál BRONZ
13. Dance Jam – Egyetlen pillanat ARANY
14. Dance Jam – Kiteljesedés EZÜST
15. Hajnalcsillag Néptáncegyüttes – Bukovinai táncok EZÜST