Kőszeg Város Hivatalos Honlapja

Művészeti Szemle eredmények

Ezúton köszönjük, és szívből gratulálunk az összes fellépő gyermeknek, felkészítő tanárnak és a szülőknek a színvonalas produkciókért. Szeretettel várunk mindenkit a díjátadó gálára és az eredményhirdetésre MÁRCIUS 15-én a Jurisics vár lovagtermébe 17.00 órára.

MŰVÉSZETI SZEMLE
ALSÓ TAGOZAT
MÁRCIUS 1. (SZERDA) 14.00 –LOVAGTEREM

1. Mazsolák Bálint Ágnes: Mazsola és Tádé – Tádé orra ARANY
2. Mákvirágok A Rátóti csikótojás ARANY
3. Tóth Kira Vidor Miklós: Tavaszvárók BRONZ
4. Mali Židanci Horvát népdalcsokor EZÜST
5. Taródi Tamás Fésűs Éva: Virágbál BRONZ
6. Knipli-Kedves Enikő Telemann: A-Moll szonáta IV. tétel (furulya) EZÜST
7. Bak Emma Kányádi Sándor: Bajos Bö ARANY
8. Margaréta csoport Rábaközi népdalok EZÜST
9. Gácsi Bianka Thomas Attwood:G-dúr szonatina (zongora) EZÜST
10. Füzi Dalma Nagy Bandó András: Egérút BRONZ
11. Frank Borbála Dél-dunántúli népdalcsokor ARANY
12. Keszei Réka Osváth Erzsébet: Zsémbes Zsófi ébredése EZÜST
13. Tánczos Krisztofer Zoltán L. Cohen-Király Péter: Halleluja ARANY
14. Kercselics Kitti Arany János: Juliska elbujdosása EZÜST
15. Tompa Sára Anonymus: Lassú tánc (furulya) ARANY
16. Sallay Roland Bolond falu – népmese EZÜST
17. Szabadfi Bence Juhász Magda: Álomhajó EZÜST
18. Kappel Liza Bernadett Ismeretlen szerző: Az óceán felett (zongora) ARANY
19. Nagy Réka Vesztergom Andrea: Mi leszek ha nagy leszek BRONZ
20. Makári Gergő Janikovszky Éva: Jó nekem! OKLEVÉL
21. Temesi Flórián Szelivanov: Tréfácska (zongora) ARANY
22. Dónácz Dominika Kovács Barbara: Mamagáj OKLEVÉL
23. Horváth Zsófia Lázár Ervin: A fába szorult hernyó KIEMELT ARANY
24. „Sárgarigók” Rábaközi népdalcsokor ARANY
25. Tompa Sára Rónay György: Verebek EZÜST
26. Básthy Katalin Naegeli: Dal (fuvola) ARANY
27. Desics Bettina Kovács Barbara: Ma rossz leszek ARANY
28. Bokor Anna Virág Grecsanyinov: Keringő (zongora) EZÜST
29. Harkány Júlia Benedek Elek: A só ARANY
30. Dorner Sára Mozart: Bourrée (hegedű) EZÜST
31. Baráth Hanna Ludwik Kern: A zsiráf a fényképésznél OKLEVÉL
32. Bodovics Előd Rangáné Lovas Ágnes:A plüssmaci története ARANY
33. Kovács András Kabalevszkij: Bohóc (zongora)
EZÜST


MŰVÉSZETI SZEMLE
FELSŐ TAGOZAT
MÁRCIUS 2. (CSÜTÖRTÖK) 14.00 –LOVAGTEREM
1. Kőszegi kenguruk BRONZ
2. Csepregi Furulya Kamaracsoport Phalese: Almande Poussinghe EZÜST
3. Horváth Lili Móra Ferenc: Dióbél királykisasszony ARANY
4. Szolfézs Kamaracsoport (ének) Mozart:Nocturne,
Bősze Éva-Sárvári László: Virágos kertemben ARANY
5. Szafián Petra G. Szabó Judit: Miként legyünk háziasak,
avagy negatív háztartási tanácsadó serdülőknek EZÜST
6. Kumánovich Kata Horvát népdalok ARANY
7. Moldvai Dóra Kosztolányi Dezső: Tavaszelő BRONZ
8. Piros Luca Schytte: A hegyimanók tánca BRONZ
9. Banga Boglárka Szabó Lőrinc: A rádió BRONZ
10. Klarinét Kvartett Bartók:Részegek nótája, Schumann:Aratódal ARANY
11. Zsótér Rebeka Kányádi Sándor: A táltos madár BRONZ
12. Ördög János – Dudás Dávid Mozart: Varázsfuvola – Bűvös csengettyű ARANY
13. Béres Milán Rónay György: Hazudós mese OKLEVÉL
14. Füzi Hanna Sárközi karikázó dallamok EZÜST
15. Boros Mátyás Renean: Démonok dala OKLEVÉL
16. Ávár Orsolya Arany János: A méh románca OKLEVÉL
17. Dalos Virágok Kodály: Biciniumok a Bicínia Hungarica füzetből KIEMELT ARANY
18. Németh Laura Szabó Lőrinc: Májusi éjszaka BRONZ
19. Pászner Domonkos Barnes: A kis virtuóz (trombita) ARANY
20. Kovács Róza Dsida Jenő: A tó tavaszi éneke ARANY
21. Vágfalvi Simon Scott Joplin: The Easy Winners (xilofon) ARANY
22. Vörös Ivett Szabó T. Anna: Tizenkét szabad légzőgyakorlat BRONZ
23. Pádár Petra Bach: Musette (klarinét) EZÜST
24. Német Nemzetiségi Kórus EZÜST
25. Farren Hanna Nölck:Capricietto (gordonka) ARANY
26. Gergye Hanna Várnai Zseni: Petőfi márciusa OKLEVÉL
27. Vadász Kristóf Bach:C-Dúr preludium (zongora) KIEMELT ARANY
28. Füzi Hanna Weöres Sándor: A kutya ARANY
29. Háber Ágoston Der Alte Peter (harmonika) ARANY
30. Dorner Kinga Csajkovszkij: Nocturne (gordonka) KIEMELT ARANY
31. Hóbor Eszter és Kovács Veronika Két barokk tánctétel (fuvola) EZÜST
32. Antalovits Dóra Szakács Gergő: Ősz utca (ének – gitár) OKLEVÉL


MŰVÉSZETI SZEMLE
TÁNC
MÁRCIUS 3. (PÉNTEK) 14.00 –LOVAGTEREM

1. BE-JÓ Táncegyüttes Pavane+Mosónők branle-ja EZÜST
2. Kikelet Népi gyermekjátékok ARANY
3. Dance Jam Mese a két sárgarépáról EZÜST
4. BE-JÓ Táncegyüttes Saltarello ARANY
5. Gubián Ádám és Weidl Mónika Akrobatikus rock and roll KIEMELT ARANY
6. Szilágyi Nóra és Jahn Emma Akrobatikus rock and roll ARANY
7. Dance Jam Gyertek lányok ligetre ARANY
8. Csillagvirágok Népi gyerekjátékok ARANY
9. Dance Jam Fekete szív KIEMELT ARANY
10. Fitt Babyk Akrobatikus rock and roll EZÜST
11. Csóka Éva és Csóka Sára- Dance Jam Különös kötelék KIEMELT ARANY
12. BE-JÓ Táncegyüttes Tánc majorette bottal – Emergency EZÜST
13. Németh Anna- Dance Jam Gyökerek EZÜST
14. Hanák Rebeka - Dance Jam Az első szerelem KIEMELT ARANY
15. BE-JÓ Táncegyüttes és Kumánovich Kata Isztambul BRONZ
16. Dance Jam Megszállott EZÜST


MŰVÉSZETI SZEMLE
KÖZÉPISKOLA
MÁRCIUS 6. (HÉTFŐ) 14.00 –LOVAGTEREM

1. A 10 b.-ből Margaret Islad: Eső EZÜST
2. Nádasdy Kamarakórus Oláh Ibolya: Magyarország ARANY
3. Gajdán Dóra Titanilla Kosztolányi Dezső: Mostan színes tintákról álmodom BRONZ
4. Kisgöncöl Mezőségi népdalok ARANY
5. Busa Edina Schubert: Keringő (hegedű) EZÜST
6. Teki Kórus Szél sodorja - Kérlek, add a kezed! EZÜST
7. Kőszegi Orsolya Chopin: Mazurka (zongora) EZÜST
8. Zsigmond Barbara László Noémi: Egy bolygó árnya EZÜST
9. Varga Gréta Pan Wedgwood: Nympheas (zongora) EZÜST
10. Jurisich M. G. Kamarakórusa Kodály Z., Szőnyi E. – Éva szívem, Lencse borsó, Az ürögi EZÜST
11. Horváth Anikó Arany János: Híd-avatás ARANY
12. Várkonyi Gabriella Gyurgyói népdalok EZÜST
13. Turáni Ádám Chopin: f-moll prelude (zongora) KIEMELT ARANY
14. Ambrus Anna Schubert: Linden baum (A hársfa) – ének EZÜST
15. Turáni Anett Bartók: Három csíkmegyei népdal (fuvola) KIEMELT ARANY
16. Nyul Dorina József Attila: Levegőt! KIEMELT ARANY
17. Tóth Flóra és Honvéd Bernadett Simon and Garfunkel: Scarborough Fair KIEMELT ARANY
18. Horváth Anna Izabella Mozart: C-dúr szonáta I. tétel (zongora) KIEMELT ARANY
19. Nádasdys Fiúk Ismerős Arcok: Nélküled KIEMELT ARANY
20. Szlávits Kitti Örkény István: Rossz álom KIEMELT ARANY
21. Kovács Kitti-Gyűrű Bence Szeder: Reggeli dal EZÜST
22. Rákóczi Krisztián Cserháti Zsuzsa: Elfelejtett dal EZÜST
23. Nagy Anna (és Daróczi Roland) saját szerzemény ARANY
24. Tóth Petra Quimby: Most múlik pontosan ARANY
25. Láng Laura és Krizmanits Adél James Arthur: Say yuo won’t let go KIEMELT ARANY
26. Antalovits Zsófia Caramel: A dal nem hagy el KIEMELT ARANY