Kőszeg Város Hivatalos Honlapja

XXXIV. História Futás EREDMÉNYEK

Gratulálunk minden résztvevőnek! A továbbiakban olvashatják az eredményeket.

XXXIV. História futás
I.KATEGÓRIA – 1532 M


NŐK

1. Iker Natália 5:33
2. Juhász-Tóth Eszter 5:42
3. Zalán Eszter 5:52
4. Hajas Martina 6:04
5. Tájmel Eszter 6:15
6. Hajas Evelin 6:26
7. Hanák Rebeka 6:28
8. Kopácsi Júlia 6:45
9. Soproni Júlia 6:46
10. Lukács Tifani 6:53
11. Ambrus Viktória 6:55
12. Nyári Virág 6:56
13. Adorján Kira 6:57
14. Láng Laura 7:02
15. Gergye Liliána 7:03
és még sokan mások...

FÉRFIAK
1. Nemes Erik 4:39
2. Pászner Benedek 4:49
3. Szentkúti Péter 4:52
4. Kulcsár Ernő 4:53
5. Schwacz Péter 5:02
6. Pozsgai Zsolt 5:04
7. Abért Márk 5:15
8. Francsics Erik 5:23
9. Zalán Gábor 5:30
10. Fekete Barnabás 5:34
11. Pusztaich Ruben 5:36
és még sokan mások...

XXXIV. História futás
II. Kategória
OVIS
LÁNY

1. Bozsányi Hanna 2:07,3 Árpád-házi Óvoda
2. Döbrösi Fanni 2:08,4 Kőszegfalvi Óvoda
3. Gergye Diána 2:09,6 Központi Óvoda
4. Savanyó Fanni Flóra 2:11,3 Kőszegfalvi Óvoda
5. Peczöli Emma 2:18,3 Kőszegfalvi Óvoda
6. Temesi Janka 2:18,7 Lukácsházi Óvoda
7. Dercsár Amina Lia 2:20,4 Központi Óvoda
8. Kiss Boglárka 2:21,2 Árpád-házi Óvoda
9. Ettinger Lara 2:22,6 Központi Óvoda
10. Geider Panna 2:27,3 Újvárosi Óvoda
11. Katona Luca 2:37,8 Központi Óvoda
12. Krály Zsófia Kincső 2:59,3 Újvárosi Óvoda


FIÚ
1. Pénzes Dávid 1:56.0 Újvárosi Óvoda
2. Kulcsár Milán 1:59.0 Újvárosi Óvoda
3. Csánits Máté 2:00.0 Újvárosi Óvoda
4. Schatzl Bálint 2:02.0 Újvárosi Óvoda
5. Takács Levente 2:04.0 Árpád-házi Óvoda
6. Pusztai Szilveszter 2:06.0 Központi Óvoda
7. Bozzay Boldizsár 2:07.0 Árpád-házi Óvoda
8. Őri András 2:15.0 Kőszegi FuttBall Club
9. Varga Vince 2:18.0 Ausztria - Óvoda
10. Csutorás Olivér 2:20.0 Újvárosi Óvoda
11. Kohl Soma 2:21.0 Újvárosi Óvoda
12. Kocsis Dominik 2:22.0 Központi Óvoda
13. Döbrösi Zalán 2:23.0 Kőszegfalvi Óvoda
14. Vlasits Ákos 2:23.2 Központi Óvoda
15. Róth Ármin 2:25.0 Központi Óvoda
16. Németh Ákos 2:27.0 Árpád-házi Óvoda
17. Vincze Márton Iván 2:33.0 Pipitér Óvoda Szombathely
18. Karádi Dorián 2:38.0 Ausztria
19. Horváth Donát 3:10.0 Velemi Óvoda
20. Ruisz Benedek 4:00.0 Kőszegfalvi Óvoda
21. Biegner Kornél 4:05.0 Újvárosi Óvoda
22. Garab Norbert 4:12.0 Központi Óvoda
23. Ettinger Noel Központi Óvoda
24. Kincses Levente Központi Óvoda



I.KORCSOPORT
LÁNY
1. Szabó Tamara Béri Balog Ádám Ált. Iskola
2. Prácser Hanna Bersek Ált. Iskola
3. Gérnyi Zoé Béri Balog Ádám Ált. Iskola
4. Németh Mira Béri Balog Ádám Ált. Iskola
5. Gergye Lilána Béri Balog Ádám Ált. Iskola
6. Maitz Linett Árpád-Házi Ált. Iskola
7. Bánó Benita Bersek Ált. Iskola
8. Piros-Wurst Amira Béri Balog Ádám Ált. Iskola
9. Kumánovich Kinga Horvátzsidány-Bersek
10. Füzi Dalma Béri Balog Ádám Ált. Iskola
11. Pintér-Markovics Magdaléna Árpád-Házi Ált. Iskola
12. Nagy Réka Béri Balog Ádám Ált. Iskola
13. Csik Noémi Árpád-Házi Ált. Iskola
14. Papp Jázmin Árpád-Házi Ált. Iskola
15. Németh Kitti Árpád-Házi Ált. Iskola
16. Baranyai Vivien Bersek Ált. Iskola
17. Róka Anna Árpád-Házi Ált. Iskola
18. Pál Alexandra Anna Árpád-Házi Ált. Iskola
19. Jelencsics Alíz Árpád-Házi Ált. Iskola
20. Hóbor Enikő Árpád-Házi Ált. Iskola
21. Horváth Amira Béri Balog Ádám Ált. Iskola
22. Németh Noémi Béri Balog Ádám Ált. Iskola
23. Básthy Piroska Árpád-Házi Ált. Iskola
24. Pintér Adrienn Dr. Nagy Beszédjavító
25. Baricz Eliza Béri Balog Ádám Ált. Iskola
26. Bauer Ágota Árpád-Házi Ált. Iskola
27. Szórádi Liliána Béri Balog Ádám Ált. Iskola
28. Pusztai Bianka Bersek Ált. Iskola
29. Prácser Petra Bersek Ált. Iskola
30. Borbándi Kira Bersek Ált. Iskola
31. Novák Írisz Béri Balog Ádám Ált. Iskola
32. Ürmös Panka Éda Árpád-Házi Ált. Iskola
33. Garamszegi Abigél Bersek Ált. Iskola
34. Kökényesi Hanna Béri Balog Ádám Ált. Iskola
35. Szupper Nadin Bersek Ált. Iskola
36. Kiricsi Flóra Árpád-Házi Ált. Iskola
37. Alexin Dorka Béri Balog Ádám Ált. Iskola
38. Kiricsi Fanni Árpád-Házi Ált. Iskola
39. Horváth Lotti Árpád-Házi Ált. Iskola
40. Csoknyai Nóra Béri Balog Ádám Ált. Iskola
41. Szadabfi Mirtill Béri Balog Ádám Ált. Iskola
42. Jakab Luca Béri Balog Ádám Ált. Iskola
43. Horváth Heléna Diána Árpád-Házi Ált. Iskola
44. Szabó Zoé Horvátzsidány-Bersek
45. Babos Bianka Béri Balog Ádám Ált. Iskola
46. Jáger Júlia Árpád-Házi Ált. Iskola
47. Mozsolic Jázmin Bersek Ált. Iskola
48. Bozsó Nóra Árpád-Házi Ált. Iskola
49. Stanicz Johanna Bersek Ált. Iskola
50. Vadász Luca Béri Balog Ádám Ált. Iskola
51. Mánya Hanna Béri Balog Ádám Ált. Iskola
52. Fider Orsi Béri Balog Ádám Ált. Iskola
53. Wurst Alma Béri Balog Ádám Ált. Iskola
54. Taliszter Jázmin Bersek Ált. Iskola
55. Baranyai Ramóna Bersek Ált. Iskola

FIÚ
1. Ughy Barnabás Árpád-Házi Ált. Iskola
2. Frank Tamás Árpád-Házi Ált. Iskola
3. Csutorás Mátyás Béri Balog Ált. Iskola
4. Pongrácz Marcell Árpád-Házi Ált. Iskola
5. Vert Zsolt Béri Balog Ált. Iskola
6. Marton Gáspár Béri Balog Ált. Iskola
7. Laki Csanád Árpád-Házi Ált. Iskola
8. Varga Zénó Bersek Ált. Iskola
9. Takács Zombor Árpád-Házi Ált. Iskola
10. Spaci Manuel Árpád-Házi Ált. Iskola
11. Zsoldos Szebasztián Bersek Ált. Iskola
12. Szűcs Viktor Béri Balog Ált. Iskola
13. Hódosi Zalán Bersek Ált. Iskola
14. Zsigmond Bence Bersek Ált. Iskola
15. Nagy Ferenc Béri Balog Ált. Iskola
16. Peczöli Kamill Béri Balog Ált. Iskola
17. Pesti József Bersek Ált. Iskola
18. Horváth Márton Béri Balog Ált. Iskola
19. Táncsics Mandel Béri Balog Ált. Iskola
20. Kazai Marcell Bersek Ált. Iskola
21. Szabadfi Bence Béri Balog Ált. Iskola
22. Nyári Krisztofer Árpád-Házi Ált. Iskola
23. Szórádi Milán Béri Balog Ált. Iskola
24. Ternyák Norton Béri Balog Ált. Iskola
25. Németh Máté Béri Balog Ált. Iskola
26. Ember Máté Jókai M. Isk. Budapest
27. Tóth Botond Kende Bersek Ált. Iskola
28. Preiner Gergő Bersek Ált. Iskola
29. Bauer Máté Ond Árpád-Házi Ált. Iskola
30. Haberz Áron Béri Balog Ált. Iskola
31. Frank Mátyás Árpád-Házi Ált. Iskola
32. Séfer Zétény Béri Balog Ált. Iskola
33. Tamás Nándor Béri Balog Ált. Iskola
34. Tóth Ábel Bendegúz Árpád-Házi Ált. Iskola
35. Mozsolicz Simon Béri Balog Ált. Iskola
36. Liang Silong Árpád-Házi Ált. Iskola
37. Pápai Szilárd Béri Balog Ált. Iskola
38. Varga Zsombor Szombathely Gotthard Jenő Ált.Isk.
39. Jagodics Dénes Béri Balog Ált. Iskola
40. Katona Barnabás Dr. Nagy L. EGYMI
41. Lakihegyi Benett Bersek Ált. Iskola
42. Simon-Németh Sámuel Árpád-Házi Ált. Iskola
43. Major Benedek Horvátzsidány - Bersek
44. Dömötör Márk Béri Balog Ált. Iskola
45. Tengelics Dominik Béri Balog Ált. Iskola
46. Bokor Bálint Béri Balog Ált. Iskola
47. Varga Samu Bersek Ált. Iskola
48. Frank János Béri Balog Ált. Iskola
49. Ruisz Mátyás Árpád-Házi Ált. Iskola
50. Sarang Péter Árpád-Házi Ált. Iskola
51. Horváth Béla Horvátzsidány - Bersek
52. Veres Patrik Horvátzsidány - Bersek
53. Kuli Botond Bersek Ált. Iskola
54. Vadász Bálint Bersek Ált. Iskola
55. Wimmer Zsombor Bersek Ált. Iskola
56. Pál Olivér Bersek Ált. Iskola
57. Nacsa Dániel Béri Balog Ált. Iskola
58. Bödey Barna Béri Balog Ált. Iskola
59. Csánits Barnabás Ádám Árpád-Házi Ált. Iskola
60. Dömötör Kerecsen Béri Balog Ált. Iskola
61. Horváth Bendegúz Tibor Béri Balog Ált. Iskola
62. Szabó Trisztán Béri Balog Ált. Iskola
63. Kugler Zsombor Béri Balog Ált. Iskola
64. Horváth Kevin Béri Balog Ált. Iskola
65. Guzs Ruben Béri Balog Ált. Iskola
66. Torda István Béri Balog Ált. Iskola
67. Kovács Levente Árpád-Házi Ált. Iskola
68. Horváth Barnabás Árpád-Házi Ált. Iskola
69. Antalovits Zoltán Horvátzsidány - Bersek


II.KORCSOPORT
LÁNY
1. Pápai Nerina 05:01,0 Béri Balog Ált. Iskola
2. Pintér Jázmin 05:32,0 Árpád-házi Ált. Iskola
3. Szövényi Boglárka Ida 05:36,0 Kiserdő Ált. Isk. Budapest
4. Lakotár Mira 05:37,0 Bersek Ált. Iskola
5. Horváth Anna 05:44,0 Árpád-házi Ált. Iskola
6. Gerber Kata 05:55,0 Árpád-házi Ált. Iskola
7. Kullai Petra 05:57,0 Béri Balog Ált. Iskola
8. Randwég Mila 05:58,0 Béri Balog Ált. Iskola
9. Kulcsár Dóra 05:59,0 Béri Balog Ált. Iskola
10. Sodics Alíz 06:09,0 Béri Balog Ált. Iskola
11. Bencsik Júlia 06:10,0 Béri Balog Ált. Iskola
12. Pillisz Írisz 06:13,0 Béri Balog Ált. Iskola
13. Szakos Kata 06:15,0 Béri Balog Ált. Iskola
14. Somfai Cintia 06:17,0 Bersek Ált. Iskola
15. Szélesi Boglárka 06:18,0 Bersek Ált. Iskola
16. Preiner Kiara 06:22,0 Bersek Ált. Iskola
17. Róka Bíbor 06:23,0 Béri Balog Ált. Iskola
18. Budai Flóra 06:24,0 Béri Balog Ált. Iskola
19. Benedek Virág 06:28,0 Bersek Ált. Iskola
20. Tóth Dorina 06:31,0 Bersek Ált. Iskola
21. Frank Borbála 06:32,0 Béri Balog Ált. Iskola
22. Básthy Júlia 06:37,0 Árpád-házi Ált. Iskola
23. Reymeyer Kata 06:39,0 Bersek Ált. Iskola
24. Pintér Vivien 06:41,0 Árpád-házi Ált. Iskola
25. Illés Dóri Móni 06:41,5 Dr. Nagy Beszédjavító
26. Bokor Gréta 06:43,0 Béri Balog Ált. Iskola
27. Schönfeld Mónika 07:01,0 Bersek Ált. Iskola
28. Vincze Emma 07:03,0 Bolyai Szombathely
29. Bozsó Dorina 07:07,0 Árpád-házi Ált. Iskola
30. Papp Auróra 07:59,0 Béri Balog Ált. Iskola
31. Liang Siyen 08:11,0 Árpád-házi Ált. Iskola
32. Tóth Anna 08:52,0 Bersek Ált. Iskola
33. Horváth Virág 09:02,0 Bersek Ált. Iskola
34. Luxl Róza 09:34,0 Árpád-házi Ált. Iskola
35. Jakab Boglárka 10:04,0 Béri Balog Ált. Iskola
36. Krisztián-Rudolf Kira 12:25,0 Bersek Ált. Iskola
Hopp Kata Béri Balog Ált. Iskola
Mersich Nikolett Béri Balog Ált. Iskola
Flasch Natalie Béri Balog Ált. Iskola
Windisch Gréta Bersek Ált. Iskola
Fenyvesi Karissza 06:44,0 Bersek Ált. Iskola (rossz korcs.-ban indult)
Boros Lilla 06:25,0 Bersek Ált. Iskola (rossz korcs.-ban indult)
Karádi Szonja 06:42,0 Bersek Ált. Iskola (rossz korcs.-ban indult)


FIÚ

1. Kumánovich Kristóf 04:48,0 Horvátzsidány-Bersek
2. Marton Olivér 05:08,0 Béri Balog Ált. Iskola
3. Hódosi Noel 05:13,0 Bersek Ált. Iskola
4. Csöglei Péter 05:14,0 Béri Balog Ált. Iskola
5. Hóbor Álmos 05:15,0 Árpád-házi Ált. Iskola
6. Kiss Barnabás 05:17,0 Béri Balog Ált. Iskola
7. Hütter Nándor 05:22,0 Bersek Ált. Iskola
8. Abért Olivér 05:27,0 Béri Balog Ált. Iskola
9. Lakatos Kristóf 05:29,0 Béri Balog Ált. Iskola
10. Kustánczi Marcell 05:31,0 Árpád-házi Ált. Iskola
11. Szűcs Levente 05:44,0 Béri Balog Ált. Iskola
12. Nardai Zalán 05:45,0 Béri Balog Ált. Iskola
13. Néző Ádám 05:48,0 Béri Balog Ált. Iskola
14. Gombai Dominik 05:49,0 Béri Balog Ált. Iskola
15. Németh Melchior 05:54,0 Béri Balog Ált. Iskola
16. Szabó Krisztofer 05:55,0 Béri Balog Ált. Iskola
17. Csóri Ádám 05:57,0 Béri Balog Ált. Iskola
18. Horváth Gergő 05:58,0 Béri Balog Ált. Iskola
19. Schatzl Olivér 06:03,0 Béri Balog Ált. Iskola
20. Pintér Krisztián 06:11,0 Béri Balog Ált. Iskola
21. Bauer Dávid 06:30,0 Árpád-házi Ált. Iskola
22. Károlyi Robin 06:34,0 Béri Balog Ált. Iskola
23. Kiss Dávid Boldizsár 06:35,0 Béri Balog Ált. Iskola
24. Nagy Tamás 06:35,5 Béri Balog Ált. Iskola
25. Leopold Bendegúz 06:35,8 Béri Balog Ált. Iskola
26. Majer Kolos 06:36,0 Béri Balog Ált. Iskola
27. Fogarasi-Horváth Mór 06:37,0 Árpád-házi Ált. Iskola
28. Bodovics Előd 06:49,0 Béri Balog Ált. Iskola
29. Kincses Krisztofer 07:12,0 Bersek Ált. Iskola
30. Szendrő Olivér 07:40,0 Béri Balog Ált. Iskola
31. Varga Barnabás 08:06,0 Bersek Ált. Iskola
32. Jéger Bálint 08:42,0 Bersek Ált. Iskola
33. Bigner Dominik Béri Balog Ált. Iskola
34. Torda József Béri Balog Ált. Iskola
35. Tóth András Béri Balog Ált. Iskola
36. Rosta Gábor Béri Balog Ált. Iskola
37. Polgár Patrik Béri Balog Ált. Iskola
38. Vert Bence Béri Balog Ált. Iskola
39. Márkus Benedek Árpád-házi Ált. Iskola
40. Rigó Csaba Bersek Ált. Iskola


III.KORCSOPORT
LÁNY
1. Iker Natália 4:31 Béri Balog Ált. Isk
2. Juhász-Tóth Eszter 4:39 SZOESE
3. Róka Bora 4:40 Béri Balog Ált. Isk
4. Stumpf Anna 4:51 Árpád-házi Ált. Iskola
5. Almási Leila 5:13 Béri Balog Ált. Isk
6. Polyák Dzsesszika 5:14 Béri Balog Ált. Isk
7. Pádár Petra 5:19 Béri Balog Ált. Isk
8. Fekete Kata 5:22 Dr. Tolnay Gyöngyösfalu
9. Katavics Lili 5:23 SZOESE
10. Kohl Hédi 5:26 Béri Balog Ált. Isk
11. Sárközi Tirza 5:27 Béri Balog Ált. Isk
12. Ecker Nikolett 5:28 Béri Balog Ált. Isk
13. Nyári Virág 5:31 Árpád-házi Ált. Iskola
14. Rosta Georgina 5:33 Béri Balog Ált. Isk
15. Fábián Flóra 5:35 Béri Balog Ált. Isk
16. Fodor Anna 5:38 Árpád-házi Ált. Iskola
17. Bozsó Fanni 5:47 Árpád-házi Ált. Iskola
18. Kullai Fanni 5:54 Béri Balog Ált. Isk
19. Kriston Zille 5:55 Bersek Ált. Iskola
20. Boros Léda 5:59 Bersek Ált. Iskola
21. Pontyos Boglárka 6:02 Bersek Ált. Iskola
22. Ember Lili 6:03 Jókai M. Ált. Isk. Budapest
23. Básthy Katalin 6:08 Árpád-házi Ált. Iskola
24. Vlasits Eszter 6:09 Árpád-házi Ált. Iskola
25. Sasvári Rea Aletta 6:24 Béri Balog Ált. Isk
26. Kiss Amina 6:28 Béri Balog Ált. Isk
27. Pásztor Anett 6:31 Béri Balog Ált. Isk
28. Kolompár Vanessza 6:45 Bersek Ált. Iskola
29. Lakatos Flóra 6:49 Béri Balog Ált. Isk
30. Tamás Boglárka 6:58 Béri Balog Ált. Isk
31. Németh Linda 6:59 Bersek Ált. Iskola
32. Horváth Zsófia 7:16 Bersek Ált. Iskola
33. Tuczai Izabella Béri Balog Ált. Isk
34. Fábián Dzsesszika Bersek Ált. Iskola
35. Nagy Dzsesszika Bersek Ált. Iskola
36. Weidl Mónika Bersek Ált. Iskola
37. Szentiványi Andrea Bersek Ált. Iskola

FIÚ
1. Hóbor Lehel 9:59 Árpád-házi Ált. Iskola
2. Medvegy András 10:01 Árpád-házi Ált. Iskola
3. Gyürüs Bence 10:07 Vasszécsényi Ált. Iskola
4. Hajdú Szabolcs 10:15 Bersek Ált. Iskola
5. Marton Lázár 10:19 Árpád-házi Ált. Iskola
6. Pongrácz Alex 10:21 Árpád-házi Ált. Iskola
7. Laki Barnabás 10:33 Árpád-házi Ált. Iskola
8. Béres Milán 10:37 Béri Balog Ált. Iskola
9. Kovács Ádám 10:45 Béri Balog Ált. Iskola
10. Fábián Dániel 11:02 Béri Balog Ált. Iskola
11. Neudl Gábor 11:11 Árpád-házi Ált. Iskola
12. Csöglei Patrik 11:13 Béri Balog Ált. Iskola
13. Kelemen Barnabás 11:28 Árpád-házi Ált. Iskola
14. Randwég Ámon 11:36 Béri Balog Ált. Iskola
15. Kiss Gábor 11:57 Árpád-házi Ált. Iskola
16. Kolarich Vilmos 12:35 Bersek Ált. Iskola
17. Hegedűs Noel 12:36 Bersek Ált. Iskola
18. Schwahofer Márk 13:21 Béri Balog Ált. Iskola
19. Kovács Gergő 13:26 Bersek Ált. Iskola
20. Csörnyi Ármin 13:33 Béri Balog Ált. Iskola
21. Pénzes Bálint 13:51 Béri Balog Ált. Iskola
22. Hingyi István 14:40 Árpád-házi Ált. Iskola
23. Baradács Martin 14:44 Árpád-házi Ált. Iskola
24. Kovács Szilárd 14:47 Bersek Ált. Iskola
25. Szakos Tamás 15:04 Béri Balog Ált. Iskola
26. Babos Imre Béri Balog Ált. Iskola
27. Németh Alex Béri Balog Ált. Iskola
28. Bújtás Roland Béri Balog Ált. Iskola
29. Tóth Lajos Béri Balog Ált. Iskola
30. Novák Nándor Bersek Ált. Iskola
31. Horváth Ákos Bersek Ált. Iskola


IV.KORCSOPORT
LÁNY
1. Palatkás Anna 4:39 Árpád-házi Ált. Iskola
2. Hajas Martina 4:49 Bői Általános Iskola
3. Julia Mückstein 4:55 Wienerneustadt
4. Bigner Petra 5:00 Béri Balog Ált. Iskola
5. Hajas Evelin 5:17 Bői Általános Iskola
6. Rajczi Lili 5:22 Árpád-házi Ált. Iskola
7. Tóth Enikő 5:32 Bersek Ált. Iskola
8. Hankó Annamária 5:35 Béri Balog Ált. Iskola
9. Schwahofer Tamara 5:41 Bersek Ált. Iskola
10. Ilon Marcella 5:45 Béri Balog Ált. Iskola
11. Riesing Diana 5:46 Árpád-házi Ált. Iskola
12. Koósz Laura 5:49 Árpád-házi Ált. Iskola
13. Tóth Eliza 6:14 Béri Balog Ált. Iskola
14. Mozsár Alexandra 6:49 Béri Balog Ált. Iskola
15. Lakatos Mirella Béri Balog Ált. Iskola
16. Mészáros Boglárka Árpád-házi Ált. Iskola
17. Máté Csenge Bersek Ált. Iskola
18. Zsigmond Boglárka Bersek Ált. Iskola

FIÚ
1. Németh Márk 8:59 Béri Balog Ált. Iskola
2. Wölfinger Erik 9:11 Béri Balog Ált. Iskola
3. Hóbor Zalán 9:24 Árpád-házi Ált. Iskola
4. Nyul Marcell 9:32 Árpád-házi Ált. Iskola
5. Tátrai Bence 10:10 Béri Balog Ált. Iskola
6. Csuka Levente 10:12 Béri Balog Ált. Iskola
7. Németh Olivér 10:45 Béri Balog Ált. Iskola
8. Horváth Levente 10:49 Béri Balog Ált. Iskola
9. Kovács Lóránt 10:51 Béri Balog Ált. Iskola
10. Medvegy Gábor 10:53 Árpád-házi Ált. Iskola
11. Marton Zsolt 11:05 Árpád-házi Ált. Iskola
12. Both Medárd 12:05 Bersek Ált. iskola
13. Sodics Bálint 12:15 Béri Balog Ált. Iskola

V.KORCSOPORT
LÁNY
1. Hütter Szilárda Lili 4:20 Bolyai Gimnázium
2. Hóbor Eszter 4:26 Árpád-házi Gimnázium
3. Medvegy Nóra 4:39 Jurisich Gimnázium
4. Benedikti Anna 4:46 Jurisich Gimnázium
5. Spanraft Liza 4:54 Árpád-házi Gimnázium
6. Gurisatti Jázmin 4:58 Árpád-házi Gimnázium
7. Lengyel Klaudia 5:19 Jurisich Gimnázium
8. Doszpoth Piroska 5:38 Árpád-házi Gimnázium
9. Vörös Ivett 5:43 Árpád-házi Gimnázium
10. Fekete Adél 5:52 Jurisich Gimnázium
11. Góczán Luca 6:04 Jurisich Gimnázium
12. Böröndy Kata 6:30 Jurisich Gimnázium
13. Szarka Annamária 6:43 Árpád-házi Gimnázium
14. Martincsevics Ivett Zoé 6:44 Jurisich Gimnázium
15. Hanák Rebeka Jurisich Gimnázium

FIÚ
1. Schwahofer Balázs 8:21 Árpád-házi Gimnázium
2. Molnár Gábor 8:26 Árpád-házi Gimnázium
3. Windisch András 9:26 Jurisich Gimnázium
4. Borbély Attila 9:35 SZOI Vörösmarty Gimn. Szentgotthárd
5. Kovács Máté 10:03 Jurisich Gimnázium
6. Novák András Zoltán 10:08 Jurisich Gimnázium
7. Iker Flórián 10:21 Jurisich Gimnázium
8. Szilas Balázs 10:27 Jurisich Gimnázium
9. Czimber Márk 10:32 Jurisich Gimnázium
10. Kulcsár Krisztián 12:50 Jurisich Gimnázium

VI.KORCSOPORT
LÁNY
1. Pillisz Réka 4:29 Jurisich Gimnázium
2. Szabadi Lídia 5:01 Kanizsai D. Gimnázium Szhely
3. Marosvölgyi Adél 5:49 Jurisich Gimnázium
4. Gódor Vivien 6:51 Jurisich Gimnázium

FIÚ
1. Pászner Benedek 9:22 Jurisich Gimnázium

III.KATEGÓRIA – 9000M

I.KORCSOPORT
NŐK


1. Hütter Szilárda Lili 0:38:52 Bolyai Gimnázium
2. Pillisz Réka 0:41:12 Jurisich Gimnázium
3. Both Luca 0:50:24 Jurisich Gimnázium
4. Nyul Dorina 0:52:56 Jurisich Gimnázium
5. Ősz Emese 0:54:17 ASK (Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület)


FÉRFIAK
1. Németh Márk 0:37:40 Béri Balog Ált. Isk
2. Fekete Gellért 0:42:53 Jurisich Gimnázium
3. Kiss Csongor 0:43:11 Kőszeg
4. Pörge Bálint 0:45:32 Fitt-Skorpió Box Club
5. Abért Márk 0:46:25 ZTE
Mugovits Milán Fitt-Skorpió Box Club - kizárva


II.KORCSOPORT
NŐK
1. Purgai Evelin 0:39:16 SZOESE
2. Bánhegyi Adrienn 0:48:34 Jumpplus World
3. Dr. Őri-Horváth Andrea 0:49:50 Kőszeg
4. Takács Eszter 0:49:51 Kőszeg
5. Takács Udvari Réka 0:50:51 Kőszegdoroszló
6. Kissné Marosi Orsolya 0:51:08 Kőszeg
7. Küttel Orsolya 0:51:21 Kőszeg
8. Fröhlich-Maitz Viktória 0:51:41 Kőszeg

FÉRFIAK
1. Biwot Wycliffe Kipkorir 0:30:18 Benedek-Team
2. Nemes Erik Emil 0:36:18 Fittbox Bük
3. Tóth András 0:38:04 Tóth Pincészet
4. Pável Kornél 0:39:41 Szentgotthárd
5. Fröhlich Krisztián 0:40:12 Kőszeg
6. Szentkuti Péter 0:40:22 Béri Balog Kőszeg
7. Guzmics Sándor 0:44:32 Szombathely
8. Küttel Dániel 0:45:00 Kőszeg
9. Benjamin Garot 0:48:34 Jumpplus World
10. Szabó Ferenc 0:49:32 KSE Kosárlabda Szakosztály
11. Pados László 0:52:13 Horvátzsidány
12. Nyilicska Csaba 0:53:31 KSE Kosárlabda Szakosztály
13. Zsigmond Balázs 1:09:41 KSE Kosárlabda Szakosztály

III.KORCSOPORT
NŐK
1. Neisz Eszter 0:38:26 Kőszeg
2. Kelemen Szilvia 0:44:36 Kőszeg
3. Pillisz Renáta 0:45:29 Kőszeg
4. Kiss Erika 0:46:28 Szombathely
5. Hende Judit 0:48:39 Szombathely
6. Natasa Mückstein 0:48:51 Puchberg
7. Sopár Katalin 0:49:17 Szombathelyi Futóklub
8. Majorné Kovács Anita 0:49:18 Kőszeg
9. Kissné R. Gina 0:49:19 Kőszeg
10. Szétag Andrea 0:50:58 Szombathely
11. Dr. Bakács Nóra 0:51:23 Kőszeg
12. Szöllősi Kornélia 0:52:12 Kőszeg
13. Kaszáné Rátz Gabriella 0:53:04 Kőszeg
14. Szövényi Viktória 0:59:09 Kőszeg


FÉRFIAK
1. Hóbor Péter 0:32:21 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
2. Marton Szabolcs 0:34:40 Kőszeg
3. Nagy Gábor 0:36:25 Szombathely
4. Nyul Zoltán 0:38:08 Kőszeg
5. Gódor Béla 0:38:32 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
6. Gombás Miklós 0:40:10 Lukácsháza
7. Varsányi Áron 0:40:23 Fittbox Kőszeg
8. Zsigmond Tibor 0:41:36 Kőszeg
9. Bozsó András 0:43:13 Kőszeg
10. Sárközi Kálmán 0:43:14 Kőszeg
11. Ember László 0:44:21 Budapest
12. Kiss Gábor 0:44:25 Kőszeg
13. Katavics Péter Ádám 0:45:22 Szombathelyi Futóklub
14. Kelemen Péter 0:45:30 Kőszeg
15. dr. Balogh Péter 0:45:31 Kőszeg
16. Szabadfi Balázs 0:47:39 Kőszeg
17. Szendrő Imre 0:52:08 Lukácsháza
18. Spanraft András Kőszeg


IV.KORCSOPORT
NŐK
1. Nyul Zoltánné 0:58:09 Kőszeg

FÉRFIAK

1. Wachter Zoltán 0:41:27 Szombathely
2. Borbély Sándor 0:43:54 Szentgotthárd
3. Molnár Károly 0:44:03 Kőszeg
4. Giczy József 0:44:13 Kőszeg, Mária Egyesület
5. Várnai Zsolt 0:45:55 Szombathely
6. Zsoldos Tamás 0:46:06 Kőszeg
7. Tóth Tibor 0:47:36 Sárvári Kinizsi SE
8. Küttel István 0:47:55 Kőszeg

ABSZOLÚT

NŐK


1. Neisz Eszter 0:38:26 Kőszeg
2. Hütter Szilárda Lili 0:38:52 Bolyai Gimnázium
3. Purgai Evelin 0:39:16 SZOESE
4. Pillisz Réka 0:41:12 Jurisich Gimnázium
5. Kelemen Szilvia 0:44:36 Kőszeg
6. Pillisz Renáta 0:45:29 Kőszeg
7. Kiss Erika 0:46:28 Szombathely
8. Bánhegyi Adrienn 0:48:34 Jumpplus World
9. Hende Judit 0:48:39 Szombathely
10. Natasa Mückstein 0:48:51 Puchberg
11. Sopár Katalin 0:49:17 Szombathelyi Futóklub
12. Majorné Kovács Anita 0:49:18 Kőszeg
13. Kissné R. Gina 0:49:19 Kőszeg
14. Dr. Őri-Horváth Andrea 0:49:50 Kőszeg
15. Takács Eszter 0:49:51 Kőszeg
16. Both Luca 0:50:24 Jurisich Gimnázium
17. Takács Udvari Réka 0:50:51 Kőszegdoroszló
18. Szétag Andrea 0:50:58 Szombathely
19. Kissné Marosi Orsolya 0:51:08 Kőszeg
20. Küttel Orsolya 0:51:21 Kőszeg
21. Dr. Bakács Nóra 0:51:23 Kőszeg
22. Fröhlich-Maitz Viktória 0:51:41 Kőszeg
23. Szöllősi Kornélia 0:52:12 Kőszeg
24. Nyul Dorina 0:52:56 Jurisich Gimnázium
25. Kaszáné Rátz Gabriella 0:53:04 Kőszeg
26. Ősz Emese 0:54:17 ASK (Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület)
27. Nyul Zoltánné 0:58:09 Kőszeg
28. Szövényi Viktória 0:59:09 Kőszeg


FÉRFIAK

1. Biwot Wycliffe Kipkorir 0:30:18 Benedek-Team
2. Hóbor Péter 0:32:21 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
3. Marton Szabolcs 0:34:40 Kőszeg
4. Nemes Erik Emil 0:36:18 Fittbox Bük
5. Nagy Gábor 0:36:25 Szombathely
6. Németh Márk 0:37:40 Béri Balog Ált. Isk
7. Tóth András 0:38:04 Tóth Pincészet
8. Nyul Zoltán 0:38:08 Kőszeg
9. Gódor Béla 0:38:32 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
10. Pável Kornél 0:39:41 Szentgotthárd
11. Gombás Miklós 0:40:10 Lukácsháza
12. Fröhlich Krisztián 0:40:12 Kőszeg
13. Szentkuti Péter 0:40:22 Béri Balog Kőszeg
14. Varsányi Áron 0:40:23 Fittbox Kőszeg
15. Wachter Zoltán 0:41:27 Szombathely
16. Zsigmond Tibor 0:41:36 Kőszeg
17. Fekete Gellért 0:42:53 Jurisich Gimnázium
18. Kiss Csongor 0:43:11 Kőszeg
19. Bozsó András 0:43:13 Kőszeg
20. Sárközi Kálmán 0:43:14 Kőszeg
21. Borbély Sándor 0:43:54 Szentgotthárd
22. Molnár Károly 0:44:03 Kőszeg
23. Giczy József 0:44:13 Kőszeg, Mária Egyesület
24. Ember László 0:44:21 Budapest
25. Kiss Gábor 0:44:25 Kőszeg
26. Guzmics Sándor 0:44:32 Szombathely
27. Küttel Dániel 0:45:00 Kőszeg
28. Katavics Péter Ádám 0:45:22 Szombathelyi Futóklub
29. Kelemen Péter 0:45:30 Kőszeg
30. dr. Balogh Péter 0:45:31 Kőszeg
31. Pörge Bálint 0:45:32 Fitt-Skorpió Box Club
32. Várnai Zsolt 0:45:55 Szombathely
33. Zsoldos Tamás 0:46:06 Kőszeg
34. Abért Márk 0:46:25 ZTE
35. Tóth Tibor 0:47:36 Sárvári Kinizsi SE
36. Szabadfi Balázs 0:47:39 Kőszeg
37. Küttel István 0:47:55 Kőszeg
38. Benjamin Garot 0:48:34 Jumpplus World
39. Szabó Ferenc 0:49:32 KSE Kosárlabda Szakosztály
40. Szendrő Imre 0:52:08 Lukácsháza
41. Pados László 0:52:13 Horvátzsidány
42. Nyilicska Csaba 0:53:31 KSE Kosárlabda Szakosztály
43. Zsigmond Balázs 1:09:41 KSE Kosárlabda Szakosztály
Mugovits Milán Fitt-Skorpió Box Club - kizárva

LEGJOBB KŐSZEGI NŐI FUTÓ: Neisz Eszter

A Stettner díj nyertese (legjobb kőszegi futó): HÓBOR PÉTER