Házasság hete – programok Kőszegen

A Kőszegi Evangélikus Egyházközség szervezésében zajlanak a Házasság Hete 2019. évi kőszegi rendezvényei. Február 15-én pénteken 18 órakor Süveges Gergő és felesége Rudan Margit tart előadást az evangélikus gyülekezeti házban (Zrínyi u. 6.) „…és mi van a happy end után?” címmel.

Házasság hete – programok KőszegenA Kőszegi Evangélikus Egyházközség szervezésében zajlanak a Házasság Hete 2019. évi kőszegi rendezvényei.

Február 15-én pénteken 18 órakor Süveges Gergő és felesége Rudan Margit tart előadást az evangélikus gyülekezeti házban (Zrínyi u. 6.) „…és mi van a happy end után?” címmel.

Az országos rendezvénysorozatot Hazánkban 2008 óta rendezik meg a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával számtalan nagyváros, település, közösség részvételével. A programok fővédnöke Herczegh Anita a köztársasági elnök felesége. Az országos rendezvénynaptár itt elérhető: www.hazassaghete.hu