Kőszeg Város Hivatalos Honlapja

MŰVÉSZETI SZEMLE - SORREND

A Művészeti Szemle március 1-2-3-6-án kerül megrendezésre a Jurisics vár lovagtermében 14.00 órakor, melyre szeretettel várjuk a kedves érdeklődőket!
A fellépők sorrendjét itt olvashatják:

MŰVÉSZETI SZEMLE
ALSÓ TAGOZAT
MÁRCIUS 1. (SZERDA) 14.00 –LOVAGTEREM

1. Mazsolák Bálint Ágnes: Mazsola és Tádé – Tádé orra
2. Mákvirágok A Rátóti csikótojás
3. Tóth Kira Vidor Miklós: Tavaszvárók
4. Mali Židanci Horvát népdalcsokor
5. Taródi Tamás Fésűs Éva: Virágbál
6. Knipli-Kedves Enikő Telemann: A-Moll szonáta IV. tétel (zongora)
7. Bak Emma Kányádi Sándor: Bajos Bö
8. Margaréta csoport Rábaközi népdalok
9. Gácsi Bianka Thomas Attwood:G-dúr szonatina (zongora)
10. Füzi Dalma Nagy Bandó András: Egérút
11. Frank Borbála Dél-dunántúli népdalcsokor
12. Keszei Réka Osváth Erzsébet: Zsémbes Zsófi ébredése
13. Tánczos Krisztofer Zoltán L. Cohen-Király Péter: Halleluja
14. Kercselics Kitti Arany János: Juliska elbujdosása
15. Tompa Sára Anonymus: Lassú tánc (furulya)
16. Sallay Roland Bolond falu – népmese
17. Szabadfi Bence Juhász Magda: Álomhajó
18. Kappel Liza Bernadett Ismeretlen szerző: Az óceán felett (zongora)
19. Nagy Réka Vesztergom Andrea: Mi leszek ha nagy leszek
20. Makári Gergő Janikovszky Éva: Jó nekem!
21. Temesi Flórián Szelivanov: Tréfácska (zongora)
22. Dónácz Dominika Kovács Barbara: Mamagáj
23. Horváth Zsófia Lázár Ervin: A fába szorult hernyó
24. „Sárgarigók” Rábaközi népdalcsokor
25. Tompa Sára Rónay György: Verebek
26. Básthy Katalin Naegeli: Dal (fuvola)
27. Desics Bettina Kovács Barbara: Ma rossz leszek
28. Bokor Anna Virág Grecsanyinov: Keringő (zongora)
29. Harkány Júlia Benedek Elek: A só
30. Dorner Sára Mozart: Bourrée (hegedű)
31. Baráth Hanna Ludwik Kern: A zsiráf a fényképésznél
32. Bodovics Előd Rangáné Lovas Ágnes:A plüssmaci története
33. Kovács András Kabalevszkij: Bohóc (zongora)


MŰVÉSZETI SZEMLE
FELSŐ TAGOZAT
MÁRCIUS 2. (CSÜTÖRTÖK) 14.00 –LOVAGTEREM

1. Kőszegi kenguruk
2. Csepregi Furulya Kamaracsoport Phalese: Almande Poussinghe
3. Horváth Lili Móra Ferenc: Dióbél királykisasszony
4. Szolfézs Kamaracsoport (ének) Mozart:Nocturne, Bősze Éva-Sárvári László: Virágos kertemben
5. Szafián Petra G. szabó Judit: Miként legyünk háziasak, avagy negatív háztartási tanácsadó serdülőknek
6. Kumánovich Kata Horvát népdalok
7. Moldvai Dóra Kosztolányi Dezső: Tavaszelő
8. Piros Luca Schytte: A hegyimanók tánca
9. Banga Boglárka Szabó Lőrinc: A rádió
10. Klarinét Kvartett Bartók:Részegek nótája, Schumann:Aratódal
11. Zsótér Rebeka Kányádi Sándor: A táltos madár
12. Ördög János – Dudás Dávid Mozart: Varázsfuvola – Bűvös csengettyű
13. Béres Milán Rónay György: Hazudós mese
14. Füzi Hanna Sárközi karikázó dallamok
15. Boros Mátyás Renean: Démonok dala
16. Ávár Orsolya Arany János: A méh románca
17. Dalos Virágok Kodály: Biciniumok a Bicínia Hungarica füzetből
18. Németh Laura Szabó Lőrinc: Májusi éjszaka
19. Pászner Domonkos Barnes: A kis virtuóz (trombita)
20. Kovács Róza Dsida Jenő: A tó tavaszi éneke
21. Vágfalvi Simon Scott Joplin: The Easy Winners (xilofon)
22. Vörös Ivett Szabó T. Anna: Tizenkét szabad légzőgyakorlat
23. Pádár Petra Bach: Musette (klarinét)
24. Német Nemzetiségi Kórus
25. Farren Hanna Nölck:Capricietto (gordonka)
26. Gergye Hanna Várnai zseni: Petőfi márciusa
27. Vadász Kristóf Bach:C-Dúr preludium (zongora)
28. Füzi Hanna Weöres Sándor: Kutya
29. Háber Ágoston Der Alte Peter (harmonika)
30. Tóth Huba Benedek Janikovszky Éva: A tükör előtt
31. Dorner Kinga Csajkovszkij: Nocturne (gordonka)
32. Hóbor Eszter és Kovács Veronika Két barokk tánctétel (fuvola)
33. Antalovits Dóra Szakács Gergő: Ősz utca (ének – gitár)





MŰVÉSZETI SZEMLE
TÁNC
MÁRCIUS 3. (PÉNTEK) 14.00 –LOVAGTEREM



1. BE-JÓ Táncegyüttes Pavane+Mosónők branle-ja

2. Kikelet Népi gyermekjátékok

3. Dance Jam Mese a két sárgarépáról

4. BE-JÓ Táncegyüttes Saltarello

5. Gybián Ádám és Weidl Mónika Akrobatikus rock and roll

6. Szilágyi Nóra és Jahn Emma Akrobatikus rock and roll

7. Dance Jam Gyertek lányok ligetre

8. Csillagvirágok Népi gyerekjátékok

9. Dance Jam Fekete szív

10. Fitt Babyk Akrobatikus rock and roll

11. Csóka Éva és Csóka Sára Különös kötelék

12. BE-JÓ Táncegyüttes Tánc majorette bottal – Emergency

13. Németh Anna Gyökerek

14. Hanák Rebeka - Dance Jam Az első szerelem

15. BE-JÓ Táncegyüttes és Kumánovich Kata Isztambul

16. Dance Jam Megszállott




MŰVÉSZETI SZEMLE
KÖZÉPISKOLA
MÁRCIUS 6. (HÉTFŐ) 14.00 –LOVAGTEREM

1. A 10 b.-ből Margaret Islad: Eső
2. Nádasdy Kamarakórus Oláh Ibolya: Magyarország
3. Gajdán Dóra Titanilla Kosztolányi Dezső: Mostan színes tintákról álmodom
4. Kisgöncöl Mezőségi népdalok
5. Busa Edina Schubert: Keringő (hegedű)
6. Teki Kórus Szél sodorja - Kérlek, add a kezed!
7. Kőszegi Orsolya Chopin: Mazurka (zongora)
8. Zsigmond Barbara László Noémi: Egy bolygó árnya
9. Varga Gréta Pan Wedgwood: Nympheas (zongora)
10. Jurisich M. Gimnázium Kamarakórusa Kodály Z., Szőnyi E. – Éva szívem, Lencse borsó, Az ürögi
11. Horváth Anikó Arany János: Híd-avatás
12. Várkonyi Gabriella Gyurgyói népdalok
13. Turáni Ádám Chopin: f-moll prelude (zongora)
14. Ambrus Anna Schubert: Linden baum (A hársfa) – ének
15. Turáni Anett Bartók: Három csíkmegyei népdal (fuvola)
16. Nyul Dorina József Attila: Levegőt!
17. Tóth Flóra és Honvéd Bernadett Simon and Garfunkel: Scarborough Fair
18. Horváth Anna Izabella Mozart: C-dúr szonáta I. tétel (zongora)
19. Nádasdys Fiúk Ismerős Arcok: Nélküled
20. Szlávits Kitti Örkény István: Rossz álom
21. Kovács Kitti-Gyűrű Bence Szeder: Reggeli dal
22. Rákóczi Krisztián Cserháti Zsuzsa: Elfelejtett dal
23. Nagy Anna és Daróczi Roland saját szerzemény
24. Tóth Petra Quimby: Most múlik pontosan
25. Láng Laura és Krizmanits Adél James Arthur: Say yuo won’t let go
26. Antalovits Zsófia Caramel: A dal nem hagy el