Találkozás

Pokorni Lovas Katalin és Zsarnai Sándor fenti című kiállítását nyitja a Csók István Művészkör szeptember 5-én, szombaton, 18 órakor a Hotel Írottkő aulájában.

A Csók István Művészkör tagjának, Zsarnai Sándornak és meghívott vendégének, a paksi Pokorni Lovas Katalin TALÁLKOZÁS c.festmény kiállításának megnyitó ünnepségére kerül sor 2016 szeptember 5-én / szombaton/ 18 órakor. Helyszín a Hotel Írottkő aulája. Tárlatot megnyitja Huber László Kőszeg város polgármestere. Fellépnek: Kőszegi Vonósok és a szombathelyi Pulay Teréz, Neszmélyi András duó / fuvola, klarinét/
A Művészkör és a kiállító alkotók mindenkit szeretettel várnak.

Továbbá a Művészkör a győri művészcsoport meghívására, Győrben a Konferencia Hotelban mutatkozhat be alkotásaival szeptember 11-én.

  • Magyar
  • English
  • Deutsch
2000-2021 © Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház
Adatkezelési tájékoztató | Impresszum
A honlap fejlesztése az Európai Unió támogatásával valósult meg „A kőszegi történelmi belváros rehabilitációja és funkcióbővítő megújítása – NYDOP-3.1.1/A-2F-2009-0003” projekt részeként.