A HAGYOMÁNYOS MÓDON TÖRTÉNIK A LOMTALANÍTÁS!!!

TISZTELT KŐSZEGI LAKOSOK! KŐSZEG VÁROS ÖNKORMÁNYZATA ÚJ MEGÁLLAPODÁSRA JUTOTT A HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI FELADATOK ELLÁTÁSÁRA KIJELÖLT KÖZSZOLGÁLTATÓ STKH KFT-VAL, ÍGY A KÖZSZOLGÁLTATÓ A LOMTALANÍTÁST VÁROSUNKBAN A KORÁBBI GYAKORLATNAK MEGFELELŐEN, A LAKÓINGATLANOK ELŐTTI KÖZTERÜLETRŐL TÖRTÉNŐ ELSZÁLLÍTÁS RENDSZERÉBEN OLDJA MEG!
A LOMTALANÍTÁS MÁR A HÉTVÉGÉN (SZEPTEMBER 14-ÉN) MEGKEZDŐDIK!

A HAGYOMÁNYOS MÓDON TÖRTÉNIK A LOMTALANÍTÁS!!!
TISZTELT KŐSZEGI LAKOSOK!
KŐSZEG VÁROS ÖNKORMÁNYZATA ÚJ MEGÁLLAPODÁSRA JUTOTT A HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI FELADATOK ELLÁTÁSÁRA KIJELÖLT KÖZSZOLGÁLTATÓ STKH KFT-VAL, ÍGY A KÖZSZOLGÁLTATÓ A LOMTALANÍTÁST VÁROSUNKBAN A KORÁBBI GYAKORLATNAK MEGFELELŐEN, A LAKÓINGATLANOK ELŐTTI KÖZTERÜLETRŐL TÖRTÉNŐ ELSZÁLLÍTÁS RENDSZERÉBEN OLDJA MEG!
A LOMTALANÍTÁS MÁR A HÉTVÉGÉN (SZEPTEMBER 14-ÉN) MEGKEZDŐDIK!
KÖSZÖNJÜK A LAKOSSÁG TÜRELMÉT, MEGÉRTÉSÉT ÉS NEM UTOLSÓ SORBAN GYORS ALKALMAZKODÁSÁT AZ ELMÚLT IDŐSZAKBAN BEKÖVETKEZETT FOLYAMATOS VÁLTOZTATÁSOKHOZ!!!
A Közszolgáltató kéri, hogy a lomtalanítás napján reggel 6:30-ig a rendszeres hulladékgyűjtés során el nem szállítható (szabványos szeméttároló edényzetben a méretük miatt el nem helyezhető) feleslegessé vált nagydarabos lomhulladékot az ingatlanok elé, jól megközelíthető, de a forgalmat nem akadályozó helyre helyezzék ki.
Lomtalanítás során kizárólag rendszeresített gyűjtőedény méreteit meghaladó nagydarabos háztartási lomhulladék (pl. bútor, kanapé, ágy, ágybetét, szekrény, fotel, szék, szőnyeg,) kihelyezése megengedett!
TILOS kihelyezni: zöldhulladék, szelektív hulladék, állati tetem, trágya, bontásból származó autó alkatrész (kárpit, szélvédő, lökhárító stb.), építési-bontási hulladék (mosdókagyló, csempe, WC csésze stb.), lapátos, zsákos hulladék, gumiabroncs, veszélyes hulladék (pl.festék, fáradt olaj, üzemanyagos göngyöleg stb.), elektronikai hulladék.
A lomtalanítási időpontok és körzetek ütemezését a Közszolgáltató az alábbiak szerint határozta meg:
1. körzet 2019. 09.14.
1.1. Mohás u., Napsugár u., Óház u., Forrás u., Panoráma körút, Tölgyes u., Ciklámen tér, Felsőerdő u., Festetics u., Arborétum, Bersek J. u., Szelestey u., Csőszház u., Postásrét u., Köböl u., Vaihingen u., Bechtold I. u., Hadik A. u., Gesztenyefa u., Mélyút, Freh Alfonz u., Szőlőskert u., Szent György u., Szent Anna u., Kankalin u.
1.2. Temető u., Fenyő u., Diófa u., Hermina u., Szeder u., Park u., Szabóhegyi u., Kökény u., Berkenye u., Hunyadi u., Szent Imre hg. u.
1.3. Ady E. u., Várkör, Zrínyi u., Pék u., Hegyalja u., Rajnis u., Chernel u., Győry J. u., Városháza u., Jurisics tér, Kelcz A. u., Bem J. u., Táblaház u., Schneller u.
1.4. Kőszegfalva, Szombathelyi út, Cáki út

2.körzet 2019.09.21.
1.5. Rákóczi F. u., Pogányi u; Fő tér, Kossuth u., Munkácsy M. u., Szűk köz, Liszt F. u., Táncsics M. u., Kiss János u.
1.6. Sánc u., Petőfi tér, Szent Lénárd u., Sáncárok u., Gábor Á. u., Forintos M. u., Alsó krt., Kórház u., Téglás köz, Strand sétány
1.7. Károlyi M. u., Bercsényi u., Sigray J. u., Rómer F. u., Űrhajósok útja, Posztó u., Írottkő u. Velemi u., Rohonci u., Faludi F. u., Tüskevár u., Gyöp u., Deák F. u., Dr. Ambró Gy. u., Lóránt Gy. u., Kövi dűlő; Posztógyári u., Vízmű u.

3. körzet 2019.10.05.
1.8. Gyöngyös u., Árpád tér, Dózsa Gy. u., Malomárok u., Puskapor u., Auguszt J. u., Bajcsy-Zs. u., Tanítóképző u., Mecséry F. u., Meskó u., Sziget u., Kálvária u., Erdő u., Királyvölgyi u.
1.9. Felső krt., Munkás u., Lehmann G. u., Bezerédi u., Bertalan E. u., Ólmodi u., Sörgyár u., Borsmonostori u., Herman O. u., Vámház u., Rőti-völgyi u., Borostyánkő u., Lékai u., Kethelyi u.