Duatlon Diákolimpia Országos Döntő - Marcali

2017. október 21.

Hóbor Eszter 2., Pillisz Réka és Molnár Gábor 3., Schwahofer Balázs 4., Palatkás Anna 5. helyezést ért el egyéniben, míg a IV. korcsoportos fiú csapat 1., az V. korcsoportos lány csapat 2., a III. korcsoportos fiúk pedig 3. helyezést értek el.

Duatlon Diákolimpia Országos Döntő - Marcali
2017. október 21.


Hóbor Eszter 2., Pillisz Réka és Molnár Gábor 3., Schwahofer Balázs 4., Palatkás Anna 5. helyezést ért el egyéniben, míg a IV. korcsoportos fiú csapat 1., az V. korcsoportos lány csapat 2., a III. korcsoportos fiúk pedig 3. helyezést értek el.
Szerencsére az idei ősszel az időjárás a futó és kerékpáros edzések kedvében járt, így semmi nem akadályozhatta a felkészülésünket az év utolsó tervezett szabadtéri versenyére. Bár a felkészülés az ősztől is elsősorban úszás hangsúlyos, tanulóink egyre jobb eredményeket érnek el a triatlon mindhárom alap sportágaiban, illetve az összetett sportokban egyaránt.
Hóbor Eszter úgy lett második az V. korcsoportban, hogy a VI. korcsoportos lányok közül senki sem tudta megelőzni, a kőszegiek közül itt Medvegy Nóra követte a 8. helyen. Molnár Gábor és Schwahofer Balázs szintén az V. korcsoportban küzdöttek a dobogóért, amit végül Gábor ért el nagy csatában, Nyul Patrik 11., Fekete Gellért pedig a 15. helyen ért célba. Pillisz Ákos a „B kategóriában” (nem igazoltak közül) lett 7. Pillisz Réka a VI. korcsoportban állhatott dobogóra. Palatkás Anna a korcsoportjában egyedül képviselte klubunkat és jó versenyzéssel Ő is a pódiumra állhatott az eredményhirdetésen. A III. korcsoportos lányoknál Stumpf Anna 15. helyezésével öregbítette hírnevünket, itt Sárközi Tirza a „B” kategóriában lett 24. szintén szép versenyzéssel. A többiek csapatban is érdekeltek voltak.
Csapatban a győztes IV. korcsoportos fiúknál Thaler Levente, Hóbor Zalán, Nyul Marcell, Marton Zsolt és Medvegy Gábor indult iskolánkból. A lányok V. korcsoportjában ezüstérmes csapat tagjai Hóbor Eszter, Spanraft Liza, Gurisatti Jázmin és Doszpoth Piroska volt. A III. korcsoportos fiúk bronzérméhez Hóbor Lehel, Medvegy András, Pongrácz Alex, Laki Barnabás, Kiss Gábor és Neudl Gábor járult hozzá.
Gratulálok Mindnyájuknak a szép eredményekhez!
Részletes eredménylisták az alábbi oldalról nyithatóak meg:
http://www.sportido.hu/timing/result.nsf/Race.xsp?clientid=36&raceid=414
Kőszeg, 2017. október 22.
Hóbor Péter