Fitt-Box

Június 9-én került megrendezésre a VIII. Hauer Lajos-Kajdi János Nemzetközi Ökölvívó Emlékverseny Szombathelyen. Egyesületünket 10 versenyző képviselte a megmérettetésen.

Június 09-én került megrendezésre a VIII. Hauer Lajos-Kajdi János Nemzetközi Ökölvívó Emlékverseny Szombathelyen. Egyesületünket 10 versenyző képviselte a megmérettetésen. Buza Rafael(s48), Buza Rómeó(s48), Lakotár Hanna(i54), Pesti Gabriella(j60), Farkas Richárd(j80), és Szoták Titusz(e64) győztesen hagyták el a szorítót,Gombai Dominik(sII.33)és Lukács Tifani(j50)ki ki meccset bokszolva egy hajszállal maradt le a győzelemről,míg Ambrus Viktória(i69)és Lukács Nataniel(i60) sajnos vereséget szenvedett.
A versenyen ringbe szállt egy,,nosztalgia"mérkőzés erejéig két régi kiváló kőszegi ökölvívó Hódosi Zsolt,és Bödei Gábor is,akik igazi közönségmeccset csináltak.A két kiválóság sarkában,természetesen Nemes Emil,,Csingi"bácsi állt.
- Versenyzőink nagyon jól teljesítettek,akik kikaptak,azok is jól küzdöttek .Kiemelném Buza Rómeó teljesítményét,aki megkapta a legtechnikásabb különdíjat is.
A héten sem lazsálnak ökölvívóink,‼️06.13-tól 06.17.-ig Szlovákiában, Klin városában egy nemzetközi versenyen mutathatják meg tudásukat,ahol 18 ország 467 versenyzője nevezett.