Magyar Snapszer Bajnokság Kőszegen

November 30-án, szombaton,10 órától rendezi meg a Magyar Snapszer Szövetség a második országos bajnokság döntőjét Kőszegen a Lóránt Gyula Sporttelepen. 16 selejtezőverseny győztesei mérik össze tudásukat. Vas megyét lukácsházi, szombathelyi, körmendi és kőszegi versenyzők képviselik.

November 30-án szombaton 10.00-tól rendezi meg a Magyar Snapszer Szövetség a második országos bajnokság döntőjét Kőszegen a Lóránt Gyula Sporttelepen. 16 selejtezőverseny győztesei mérik össze tudásukat. Vas megyét lukácsházi, szombathelyi, körmendi és kőszegi versenyzők képviselik. A selejtezőversenyeket legnagyobb számban Vas és Győr-Moson Sopron megyében látogatták a versenyzők. Budapestről, Egerből, Esztergomból, Szentendréről, Győrből és Sopronból érkeznek még a snapszer kedvelői. A bajnokságot egyenes kieséses rendszerben, 66 nyert pontra rendezik. A győztes a büszke címen kívül díszes trófeával, külföldi bajnokságokon való részvételi joggal, valamint Monte-Carlói utazással gazdagodik. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Szövetség.