XXXVI. HISTÓRIA FUTÁS - EREDMÉNYEK

Tisztelt olvasóink! Itt olvashatják a História Futás eredményeit. Gratulálunk a résztvevőknek és a nyerteseknek.

XXXVI. História Futás 2019.
Kőszeg-Szeptember 8.

TÖMEGVERSENY - NŐK

1. Hajas Martina 5:42
2. Jánosi Claudia 5:43
3. Horváth Anna 5:51
4. Pádár Petra 6:21
5. Ecker Nikolett 6:33
6. Tájmel Eszter 6:36
7. Kopácsi Júlia 6:40
8. Lendvai Hanna 6:41
9. Kovács Fanny 6:44
10. Füzi Dalma 6:55

TÖMEGVERSENY - FÉRFIAK

1. Pillisz Ákos 4:51
2. Pászner Benedek 4:58
3. Schwarcz Péter 5:01
4. Abért Márk 5:03
5. Seper Noé 5:12
6. Prácser Roland 5:30
7. Gyurátz Márk 5:38
8. Bodizs Eduárd 5:45
9. Molnár Márk 5:47
10. Kovács Lóránd 5:48
11. Pénzes Bálint 5:49
12. Neudl Gábor 5:58
13. Bodorkós Balázs 5:59
14. Kluk László 6:01
15. Tóth István 6:05





II. KATEGÓRIA

OVIS korcsoport - Még nem iskolás - LEÁNY
1. Frank Bettina Velemi Óvoda 2:11
2. Takács Petra 2:13
3. Kárai Amira Újvárosi Óvoda 2:16
4. Szendrő Szófia Árpád-házi Óvoda 2:18
5. Karácsony Panna Központi Óvoda 2:21
6. Őri Anna Árpád-házi Óvoda 2:48
7. Gergye Anna Róza Központi Óvoda 2:51
8. Kökényesi Zea Zsófia Újvárosi Óvoda 2:55
9. Nagy Liliána Sárvár Vármelléki Ovi 3:01
10. Hicz Rebeka Újvárosi Óvoda 3:05
11. Lintner Zsófia Árpád-házi Óvoda 3:07
12. Göncz Hanga Újvárosi Óvoda 3:12
13. Mailach Jázmin Kőszegfalvi Óvoda 3:23
14. Horváth Luca Lili 3:44
15. Baldauf Lola Központi Óvoda 3:51
16. Alapi Rebeka Kőszegfalvi Óvoda 3:55
17. Lintner Ivett Árpád-házi Óvoda 3:59
18. Temesi Lotti Lukácsházi Ovi 4:09
19. Temesi Eliza Játéksziget O. Szhely 4:16
20. Neisz Dorka Központi Óvoda 4:23
21. Csánits Emma Árpád-házi Óvoda 4:38
22. Gáspár Abigél Árpád-házi Óvoda 5:32

FIÚ

1. Döbrösi Zalán Kőszegfalvi Óvoda 1:48
2. Csöglei Flórián Központi Óvoda-Kőszeg 1:52
3. Szabó Samu Gazdag Erzsi Szhely 1:54
4. Molnár Bálint Árpád-házi Óvoda 1:57
5. Csutorás Olivér Újvárosi Óvoda 1:59
6. Biegner Kornél Újvárosi Óvoda 2:02
7. Horváth Botond Árpád-házi Óvoda 2:06
8. Tancsics Marcell 2:07
9. Milos Bence Újvárosi Óvoda 2:08
10. Horváth Noel Felsővárosi Óvoda 2:09
11. Kovács Gyula Attila Horvátnádalja 2:11
12. Takács Marcell Rattersdorf 2:12
13. Parádi Ádám Árpád-házi Óvoda 2:14
14. Fölnagy Andor 2:18
15. Marton Zsombor Központi Óvoda-Kőszeg 2:34
16. Prim Ákos Árpád-házi Óvoda 2:38
17. Rémai Zétény Központi Óvoda-Kőszeg 2:45
18. Garab Norbert Központi Óvoda-Kőszeg 2:52
19. Török Zente Központi Óvoda-Kőszeg 3:06
20. Lievens Markus Központi Óvoda-Kőszeg 3:07
21. Kőhegyi Zsolt Központi Óvoda-Kőszeg 3:08
22. Scheck Maximilien Újvárosi Óvoda 3:11
23. Lienevs Daniel Központi Óvoda-Kőszeg 3:17
24. Fekete András Koppány Újvárosi Óvoda 3:23
25. Fekete Mátyás Álmos Újvárosi Óvoda 3:24
26. Kovács Kende Botond Magyarnádalja 3:30

I. Korcsoport - 2011-ben vagy később született iskolások
LEÁNY

1. Döbrösi Fanni Béri Balog 2:24
2. Savanyó Fanni Flóra Zrínyi Szhely 2:29
3. Csík Zsófia Árpád-házi 2:31
4. Gergye Diána Béri Balog 2:32
5. Prácser Petra Bersek Iskola Kőszeg 2:34
6. Ettinger Lara Béri Balog 2:35
7. Kiss Alíz Béri Balog 2:36
8. Ecker Viktória Béri Balog 2:37
9. László Csenge Árpád-házi 2:38
10. Horváth Lotti Éva Árpád-házi 2:40
11. Dercsár Amira Lia Árpád-házi 2:41
12. Koltay Eliza Béri Balog 2:42
13. Halper Hanna Béri Balog 2:43
14. Frank Bianka Béri Balog 2:44
15. Wimmer Adél Árpád-házi 2:45
16. Wölfinger Ramóna Béri Balog 2:46
17. Ughy Alina Árpád-házi 2:47
18. Kiss Boglárka Árpád-házi 2:48
19. Temesi Janka Dr. Tolnay Gyöngyösfalu 2:49
20. Molnár Anna Nóra Árpád-házi 2:50
21. Koltay Evelin Béri Balog 2:51
22. Gerber Petra Árpád-házi 2:52
23. Kovács Patrícia Bersek Iskola Kőszeg 2:53
24. Juhász Nola Béri Balog 2:54
25. Tancsics Korina Béri Balog 2:55
26. Mozsolicz Jázmin Bersek Iskola Kőszeg 2:56
27. Pintér Réka Béri Balog 2:57
28. Boldizsár Léna Béri Balog 2:58
29. Kazai Martina Bersek Iskola Kőszeg 2:59
30. Németh Nicole Béri Balog 3:00
31. Kiss Virág Béri Balog 3:01
32. Geider Panna Béri Balog 3:02
33. Gazdag Abigél Katica Árpád-házi 3:04
34. Katona Luca Árpád-házi 3:05
35. Pádár Léna Árpád-házi 3:06
36. Bozzay Liza Béri Balog 3:07
37. Smidéliusz Nóra Béri Balog 3:08
38. Csöglei Bernadett Béri Balog 3:14
39. Borbándi Kira Béri Balog 3:15
40. Kiss Lilien Béri Balog 3:16
41. Békefi Léda Béri Balog 3:17
42. Ódor Hajnalka Béri Balog 3:18
43. Vlasits Virág Árpád-házi 3:19
44. Horváth Karolin Béri Balog 3:24
45. Neisz Sára Béri Balog 3:25
46. Bönditz Karina Béri Balog 3:26
47. Nagy Cintia Bersek Iskola Kőszeg 3:27
48. Stampf Réka Árpád-házi 3:32
49. Vágány Fanni Árpád-házi 4:04
50. Szabó Zoé Bersek Iskola Hzsidány
51. Mészáros Dorina Mária Béri Balog
52. Mészáros Júlia Árpád-házi
53. Petkovits Júlia Árpád-házi
54. Marton Annaróza Béri Balog


FIÚ

1. Dudás Noel Béri Balog 2:14:05
2. Kulcsár Milán Béri Balog 2:14:09
3. Kovács Levente Árpád-házi 2:15:03
4. Temesi Fábián Béri Balog 2:15:05
5. Szántó Noel Bersek Iskola Hzsidány 2:16:09
6. Pénzes Dávid Béri Balog 2:21:06
7. Csánits Máté Béri Balog 2:24:04
8. Róth Ármin Béri Balog 2:25:03
9. Pusztai Szilveszter Bersek Iskola Kőszeg 2:26:03
10. Varga Vince Oberpullendorf 2:26:09
11. Szőke Domonkos Béri Balog - KFC 2:27:05
12. Pusztai Dániel Bersek Iskola Kőszeg 2:28:08
13. Vámos Kristóf Árpád-házi 2:29:04
14. Bozzay Boldizsár Árpád-házi 2:29:09
15. Stumpf Vince Árpád-házi 2:30:08
16. Lamp Olivér Jácint Árpád-házi 2:31:08
17. Ettinger Noel Béri Balog 2:33:01
18. Takács Zente 2:35:01
19. Novákovits Dániel Béri Balog 2:35:03
20. Kökényesi Bálint Béri Balog 2:37:09
21. Raposa Dominik Béri Balog 2:39:02
22. Kocsis Dominik Bersek Iskola 2:40:01
23. Németh Ákos Árpád-házi 2:40:07
24. Kósa Kornél KFC 2:44:00
25. Tátrai Bence Bersek Iskola Kőszeg 2:45:03
26. Schatzl Bálint Béri Balog 2:46:01
27. Vlasits Ákos Béri Balog 2:46:09
28. Avar Ármin Béri Balog 2:48:05
29. Őri András Árpád-házi 2:48:09
30. Barasits József Dr. Csepregi H.J. Ált. isk 2:52:05
31. Török Noel Béri Balog 2:52:08
32. Vágvölgyi Zente Szilárd Felsőbüki Nagy Pál Ált.Isk. 2:56:01
33. Németh Áron Béri Balog 2:57:00
34. Kevei Milán Árpád-házi 2:57:06
35. Gáspár Kolos Árpád-házi 2:57:09
36. Tánczos Olivér Béri Balog 2:58:01
37. Domján Benjamin Béri Balog 3:00:09
38. Ruisz Benedek Árpád-házi 3:04:01
39. Koltay Milán Béri Balog 3:07:05
40. Gombai Alex Béri Balog 3:09:01
41. Hauer Marcell Bersek Iskola Kőszeg 3:10:01
42. Csánits Barnabás Árpád-házi 3:11:07
43. Szabó Lénárd Bersek Iskola Kőszeg 3:12:04
44. Nacsa Levente Béri Balog 3:15:02
45. Prim Alex Béri Balog 3:16:06
46. Dömötör Noel Béri Balog 3:19:05
47. Pegorari Luca (Lúka) Béri Balog 3:20:08
48. Döbrössi Dylan Béri Balog 3:29:04
49. Rémai Csongor Béri Balog 3:30:06
50. Fábián Bence Béri Balog 3:35:07
51. Vlasich Balázs Zsidány-Bersek 3:47:06
52. Csorba Péter Milán Dr. Nagy EGYMI 4:10:04
53. Haberz Attila Béri Balog
54. Csiszár Krisztofer Béri Balog
55. Komjáthy Dávid Árpád-házi
56. Prim Áron Árpád-házi
57. Rácz Bendegúz Árpád-házi


II. korcsoport - 2009 - 2010-ben születettek
LEÁNY

1. Szabó Tamara Balog 4:52
2. Gérnyi Zoé Balog 4:55
3. Piros-Wurst Amira Balog 5:08
4. Hóbor Enikő Árpád-házi 5:16
5. Kiricsi Flóra Árpád-házi 5:19
6. Ürmös Panka Éda Árpád-házi 5:20
7. Gergye Liliána Balog 5:22
8. Németh Mira Balog 5:24
9. Horváth Amira KFC 5:25
10. Nagy Réka Balog 5:34
11. Kiricsi Fanni Árpád-házi 5:44
12. Wurst Alma Balog 5:46
13. Róka Anna Árpád-házi 5:49
14. Csík Noémi Árpád-házi 5:50
15. Prácser Hanna Bersek Iskola-Kőszeg 6:02
16. Bánó Benita Bersek Iskola-Kőszeg 6:15
17. Mentes Málna Balog 6:16
18. Bozsó Nóra Árpád-házi 6:30
19. Baricz Eliza Balog 6:33
20. Csire Márta Árpád-házi 6:36
21. Kökényesi Hanna Balog 6:37
22. Csoknyai Nóra Balog 6:39
23. Jáger Júlia Árpád-házi 6:54
24. Boldizsár Szonja Balog 7:02
25. Szabadfi Mirtill Balog 7:07
26. Mánya Hanna Balog 7:17
27. Kondora Zsófia Árpád-házi 7:46
28. Tancsics Regina Balog 8:37
29. Garamszegi Abigél Bersek Iskola-Kőszeg
30. Pegorari Anna Balog
31. Lukács Luca Balog

FIÚ

1. Ughy Barnabás Árpád-házi 4:39
2. Tornai Ábel 4:42
3. Varga Zénó Bersek Iskola-Kőszeg 4:54
4. Balázs-Csiki Huno Öttevényi Ált. Iskola 4:58
5. Szűcs Viktor Béri Balog 4:59
6. Pongrácz Marcell Béri Balog 5:00
7. Csutorás Mátyás KFC 5:06
8. Frank Tamás Árpád-házi 5:08
9. Kiss Olivér Béri Balog 5:10
10. Séfer Zétény Béri Balog 5:12
11. Tóth Botond Kende Bersek Iskola-Kőszeg 5:14
12. Kariusz-Horváth Máté Béri Balog 5:19
13. Laki Csanád Árpád-házi 5:23
14. Kazai Marcell Bersek Iskola-Kőszeg 5:27
15. Hódosi Zalán Bersek Iskola-Kőszeg 5:33
16. Zsigmond Bence Bersek Iskola-Kőszeg 5:44
17. Tamás Nándor Béri Balog 5:49
18. Hebrz Áron Béri Balog 5:51
19. Ódor Álmos Bersek Iskola-Kőszeg 5:52
20. Jagodics Dénes Béri Balog 5:55
21. Simon-Németh Sámuel Árpád-házi 5:57
22. Vajda Kilián Bersek Iskola-Kőszeg 5:59
23. Nyári Krisztofer Árpád-házi 6:00
24. Papai Szilárd Béri Balog 6:01
25. Major Benedek Horvátzsidány-Bersek 6:05
26. Nacsa Dániel Béri Balog 6:08
27. Szabadfi Bence Béri Balog 6:09
28. Dömötör Márk Béri Balog 6:14
29. Ruisz Mátyás Árpád-házi 6:18
30. Nagy Balázs Árpád-házi 6:22
31. Horváth Béla Horvátzsidány-Bersek 6:29
32. Torda István Béri Balog 6:31
33. Guzs Ruben Attila Béri Balog 7:01
34. Tengelics Dominik Béri Balog 7:24
35. Kolarich Bendegúz Árpád-házi 7:43
36. Dömötör Kerecsen Béri Balog 7:48
37. Lakihegyi Benett Bersek Iskola-Kőszeg
38. Preiner Gergő Bersek Iskola-Kőszeg
39. Zsoldos Szebasztián Bersek Iskola-Kőszeg
40. Mozsolicz Simon KFC
41. Marton Gáspár Béri Balog
42. Frank János Béri Balog
43. Nagy Ferenc Béri Balog
44. Molnár Milán Béri Balog
45. Horváth Máté Béri Balog

III. korcsoport - 2007-2008-ban születettek - LEÁNY

1. Pápai Nerina Béri Balog 4:32
2. Horváth Anna Árpád-házi 4:38
3. Molnár Hanna Árpád-házi 4:55
4. Fekete Ramóna Nóra Apácai Waldorf 5:06
5. Kullai Petra Béri Balog 5:07
6. Kovács Fanni Árpád-házi 5:15
7. Tóth Dorina Bersek Iskola-Kőszeg 5:23
8. Windisch Gréta Bersek Iskola-Kőszeg 5:29
9. Mersich Nikolett Béri Balog 5:32
10. Tájmel Dorka Dr. Csepregi Horváth J.Isk. -Csepreg 5:36
11. Kulcsár Dóra Béri Balog 5:41
12. Flach Natalie Béri Balog 5:42
13. Bencsik Júlia Béri Balog 5:48
14. Róka Bíbor Béri Balog 5:52
15. Szakos Kata Béri Balog 5:53
16. Gerber Kata Árpád-házi 5:59
17. Pillisz Írisz Béri Balog 6:00
18. Reymeyer Kata Bersek Iskola-Kőszeg 6:06
19. Ősz Bernadett Árpád-házi 6:28
20. Somfai Cintia Bersek Iskola-Kőszeg

FIÚ

1. Babó Áron Cák 9:29
2. Marton Olivér Béri Balog 9:43
3. Kumánovich Kristóf Bersek Iskola-Kőszeg 9:54
4. Hóbor Álmos Árpád-házi 10:16
5. Németh Bence Bersek Iskola-Kőszeg 10:36
6. Csöglei Péter Béri Balog 10:40
7. Hódosi Noel Bersek Iskola-Kőszeg 11:20
8. Gombai Dominik Béri Balog 11:46
9. Schatzl Olivér Béri Balog 12:05
10. Mészáros Márk Béri Balog 13:02
11. Györei Kristóf Bersek Iskola-Kőszeg 13:04
12. Kolnhofer Kende Bersek Iskola-Kőszeg 13:07
13. Málovits Noel Bersek Iskola-Kőszeg 13:20
14. Tamási Joel Bersek Iskola-Kőszeg 13:33
15. Gaál Dániel Árpád-házi 13:40
16. Tornai Márton Vid 13:46
17. László Martin Árpád-házi 14:17
18. Szendrő Olivér Béri Balog 14:19
19. Tánczos Krisztofer Dr Nagy EGYMI 14:41
20. Kincses Krisztofer Bersek Iskola-Kőszeg
21. Kovács Levente KFC
22. Szűcs Levente Béri Balog
23. Csiszár Tibor Béri Balog


IV. korcsoport - 2005 - 2006-ban születettek - LEÁNY

1. Iker Natália Béri Balog 4:20
2. Juhász-Tóth Eszter Szoese 4:27
3. Stumpf Anna Árpád-házi 4:29
4. Básthy Katalin Árpád-házi 4:38
5. Bozsó Fanni Árpád-házi 4:39
6. Ecker Nikolett Béri Balog 4:55
7. Rosta Georgina Béri Balog 5:11
8. Kullai Fanni Béri Balog 5:13
9. Sárközi Tirza Béri Balog 5:14
10. Tuczai Izabella Béri Balog 5:29
11. Rácz Fruzsina Árpád-házi 5:59
12. Vlasits Eszter Árpád-házi 6:04
13. Dorner Sára Árpád-házi 6:10
14. Nagy Dzsesszika Bersek Iskola-Kőszeg 6:11
15. Nagy Eszter Béri Balog 6:43
16. Tamás Boglárka Béri Balog 6:58

FIÚ

1. Medvegy András Árpád-házi 8:55
2. Laki Barnabás Árpád-házi 9:00
3. Neudl Gábor Árpád-házi 9:03
4. Hóbor Lehel Árpád-házi 9:12
5. Gyürüs Bence Vasszécsény 9:17
6. Fábián Dániel Béri Balog 9:22
7. Csöglei Patrik Béri Balog 9:39
8. Koósz Raul Illés Akadémia 9:40
9. Pongrácz Alex Béri Balog 10:06
10. Hajdu Szabolcs Bersek Iskola-Kőszeg 10:48
11. Markovits Móric Árpád-házi 11:09
12. Kolarich Vilmos Bersek Iskola-Kőszeg 11:51
13. Kiss János Skorpió Boksz Klub 12:30
14. Varga Botond Skorpió Boksz Klub 12:31
15. Szakos Tamás Béri Balog 12:56
16. Wölfinger Dominik Dr. Nagy EGYMI 14:05
17. Németh Marcell Béri Balog

V. korcsoport - 2003 - 2004-ben születettek - LEÁNY

1. Hajas Martina Jurisich Miklós Gimnázium 4:40
2. Tancsics Kata Rita Jurisich Miklós Gimnázium 5:33
3. Ilon Marcella Jurisich Miklós Gimnázium 5:54

FIÚ

1. Hóbor Zalán Árpád-házi 8:22
2. Thaler Levente Árpád-házi 8:37
3. Molnár Levente Árpád-házi 9:05
4. Kiss Benedek Miksa Jurisich Miklós Gimnázium 9:18
5. Gergácz Barnabás Árpád-házi 9:26
6. Czimber Márk Jurisich Miklós Gimnázium 9:29
7. Kulcsár Benedek Jurisich Miklós Gimnázium 10:08
8. Kondics Kartal Máté Jurisich Miklós Gimnázium 10:09
9. Kaltenecker Barna Premontrei Szhely 10:23
10. Tátrai Bence Gépipari Szhely 10:44
11. Medvegy Gábor Jurisich Miklós Gimnázium 13:36
12. Viszket Áron Jurisich Miklós Gimnázium 13:48
13. Sonea Dániel Viktor Jurisich Miklós Gimnázium
14. Piskor Bendegúz Jurisich Miklós Gimnázium
15. Milos Mátyás Jurisich Miklós Gimnázium


VI. korcsoport 2000-2001-2002-ben születettek
LEÁNY

1. Hóbor Eszter Árpád-házi Gimnázium 4:17
2. Medvegy Nóra Jurisich Miklós Gimnázium 4:25
3. Fekete Adél Jurisich Miklós Gimnázium 5:55


FIÚ

1. Kovács Máté Jurisich Miklós Gimnázium 9:27
2. Munkácsi Ferenc Jurisich Miklós Gimnázium 9:28
3. Dabóczi Ármin Jurisich Miklós Gimnázium 9:36
4. Takács Dorián Lajos Jurisich Miklós Gimnázium 10:07
5. Marti Sebastian Jurisich Miklós Gimnázium 10:36
6. Csák Dominik Hunor Jurisich Miklós Gimnázium










III. KATEGÓRIA – 9.000 M

I. korcsoport - 2000. vagy később születettek - NŐK

1. Hütter Szilárda Bolyai Szombathely 40:21:00
2. Major Dorina Jurisich Gimnázium

FÉRFIAK
1. Wölfinger Erik Hefele Sz.hely 38:49:00
2. Lénárd Ábel Tömő Méhészet 39:42:00
3. Major Bálint Premontrei Szombathely 43:51:00
4. Boros József Dési Szhely 44:16:00
5. Tóth Bendegúz Kőszeg 44:46:00
6. Zsoldos Mihály Bersek József Ált. Isk 45:52:00
7. Hegedűs Noel Bersek József Ált. Isk 51:17:00
8. Woltron András Hajnalcsillag Néptáncegyüttes 55:50:00
9. Babócs Máté Jurisich Miklós Gimnázium


II. korcsoport - 1983 - 1999. – NŐK

1. Purgai Evelin SZOESE 36:19:00
2. Ringelhann Fanni Kőszeg 42:39:00
3. Gyimesi Nikoletta Mediterrun Ultra Team 43:29:00
4. Tóth Bianka Kőszeg 44:58:00
5. Gálffy Anna SZFK Major Team 53:29:00
6. Polák Edina 55:09:00
7. Kóczán-Rideg Anikó Kőszeg 55:49:00
8. Bodorkós-Gelencsér Júlia Szárnyas Kft.


FÉRFIAK
1. Kívés Bendegúz SZOESE 31:26:00
2. Fábrics Gábor Team Sonnentherme 33:13:00
3. Pop-Alin Alexandru Kőszeg 34:09:00
4. Zsirai Milán Träning SE 35:14:00
5. Ábrahám Gergely Kőszeg 36:11:00
6. Petrovics Ádám Kőszeg 38:01:00
7. Kovács Bálint Szombathelyi Futóklub 40:13:00
8. Csima Szabolcs Kőszeg 40:37:00
9. Tömő Miklós Tömő Méhészet 41:39:00
10. Horváth Máté Sajtoskál 45:28:00
11. Küttel Dániel Kőszeg 45:29:00
12. Pataki Péter Pál Kőszeg 47:49:00
13. Csukovics Ármin Kőszeg 47:55:00
14. Szabó Ferenc Kőszegi Kosárlabda Egyesület 49:20:00
15. Tóth József Gábor Kőszeg 49:22:00
16. Döbrösi Ádám Skorpió Box Club 52:25:00
17. Zsigmond Balázs KSE Kosárlabda 54:32:00
18. Tóth András Tóth Pincészet


III. korcsoport 1968 - 1982 - NŐK

1. Szalay Judit Hegykő 42:58:00
2. Joó Barbara Szombathely 43:11:00
3. Balázs Borbála Kőszeg 44:39:00
4. Takács Eszter Kőszeg 45:59:00
5. Dr. Kovácsné Eggendorfer Mária Magyarnádalja 46:09:00
6. Pillisz Renáta Team Sonnentherme 46:11:00
7. Dr. Őri-Horváth Andrea Kőszegi Futball Club 46:44:00
8. Vari Orsolya SZFK Major Team 47:49:00
9. Kissné Gina Kőszeg 47:52:00
10. Tompek Ágnes Kőszeg 50:16:00
11. Vadász Nóra Szhelyi Futóklub 50:43:00
12. Majorné Kovács Anita Kőszeg 50:50:00
13. Bilics Katalin 51:03:00

FÉRFIAK

1. Hóbor Péter Kőszegi Triatlon Klub 32:44:00
2. Koósz Balázs Szombathelyi Futó Klub 34:13:00
3. Kovács Balázs Gasztony 35:21:00
4. Galavits Patrik Vasi Triatlon SE 36:12:00
5. Nagy Gábor Szombathely 37:11:00
6. Rosta Csaba Szombathely 37:30:00
7. Gódor Béla Kőszegi Triatlon Klub 38:00:00
8. Ódor Gábor Szombathelyi Futóklub 39:24:00
9. Papp Gergő SZFK SZSE 40:11:00
10. Király Gábor IPA Szombathely 40:32:00
11. Kovács Krisztián 42:14:00
12. Kovács András Újpest FC 42:45:00
13. Michael Hipsag Team Sonnentherme 43:55:00
14. Varga Roland Skorpió Box Club 44:08:00
15. Nagy János Mediterrun Ultra Team 45:58:00
16. Zsigmond Tibor Zsigmond Autósbolt 46:04:00
17. László Ervin Szombathely 46:39:00
18. Kiss Gábor Kőszegi Futótársak 46:40:00
19. Kiss Csaba Haladás VSE 47:14:00
20. Horváth László 47:59:00
21. Szendrő Imre KSE Kosárlabda 49:21:00
22. Szárnyas János Szárnyas Kft. 49:31:00
23. Andreas Plöchl Team Sonnentherme 49:52:00
24. Pátkai Attila Szombathelyi Futóklub SZSE 50:40:00
25. Nyilicska Csaba KSE Kosárlabda 54:20:00
26. Dr. Németh Csaba Gyöngyösfalu 55:32:00
27. Zalán Gábor Kőszeg



IV. korcsoport - 1967. vagy előbb születettek NŐK

1. Jákli Magdolna Szombathelyi Futóklub SZSE 51:57:00
2. Söjtöry Elvira Szombathelyi Futóklub 52:55:00


FÉRFIAK

1. Somogyi Gábor Sinergy Fitness Szentgotthárd SE 33:21:00
2. Günter Fitz Team Sonnentherme 33:59:00
3. Edmund Kiss Team Sonnentherme 38:32:00
4. Pádár István 41:55:00
5. Wachter Zoltán Szombathely 42:04:00
6. Hopp Viktor Szombathely 49:58:00
7. Hans Peter Flitz Team Sonnentherme 51:40:00


ABSZOLÚT

NŐK
1. Purgai Evelin SZOESE 36:19:00
2. Hütter Szilárda Bolyai Szombathely 40:21:00
3. Ringelhann Fanni Kőszeg 42:39:00
4. Szalay Judit Hegykő 42:58:00
5. Joó Barbara Szombathely 43:11:00
6. Gyimesi Nikoletta Mediterrun Ultra Team 43:29:00
7. Balázs Borbála Kőszeg 44:39:00
8. Tóth Bianka Kőszeg 44:58:00
9. Takács Eszter Kőszeg 45:59:00
10. Dr. Kovácsné Eggendorfer Mária Magyarnádalja 46:09:00
11. Pillisz Renáta Team Sonnentherme 46:11:00
12. Dr. Őri-Horváth Andrea Kőszegi Futball Club 46:44:00
13. Vari Orsolya SZFK Major Team 47:49:00
14. Kissné Gina Kőszeg 47:52:00
15. Tompek Ágnes Kőszeg 50:16:00
16. Vadász Nóra Szhelyi Futóklub 50:43:00
17. Majorné Kovács AnitaKőszeg 50:50:00
18. Bilics Katalin 51:03:00
19. Jákli Magdolna Szombathelyi Futóklub SZSE 51:57:00
20. Söjtöry Elvira Szombathelyi Futóklub 52:55:00
21. Gálffy Anna SZFK Major Team 53:29:00
22. Polák Edina 55:09:00
23. Kóczán-Rideg Anikó Kőszeg 55:49:00
24. Major Dorina Jurisich Gimnázium
25. Bodorkós-Gelencsér Júlia Szárnyas Kft.

FÉRFIAK

1. Kívés Bendegúz SZOESE 31:26:00
2. Hóbor Péter Kőszegi Triatlon Klub 32:44:00
3. Fábrics Gábor Team Sonnentherme 33:13:00
4. Somogyi Gábor Sinergy Fitness Szentgotthárd SE 33:21:00
5. Günter Fitz Team Sonnentherme 33:59:00
6. Pop-Alin Alexandru Kőszeg 34:09:00
7. Koósz Balázs Szombathelyi Futó Klub 34:13:00
8. Zsirai Milán Träning SE 35:14:00
9. Kovács Balázs Gasztony 35:21:00
10. Ábrahám Gergely Kőszeg 36:11:00
11. Galavits Patrik Vasi Triatlon SE 36:12:00
12. Nagy Gábor Szombathely 37:11:00
13. Rosta Csaba Szombathely 37:30:00
14. Gódor Béla Kőszegi Triatlon Klub 38:00:00
15. Petrovics Ádám Kőszeg 38:01:00
16. Edmund Kiss Team Sonnentherme 38:32:00
17. Wölfinger Erik Hefele Sz.hely 38:49:00
18. Ódor Gábor Szombathelyi Futóklub 39:24:00
19. Lénárd Ábel Tömő Méhészet 39:42:00
20. Papp Gergő SZFK SZSE 40:11:00
21. Kovács Bálint Szombathelyi Futóklub 40:13:00
22. Király Gábor IPA Szombathely 40:32:00
23. Csima Szabolcs Kőszeg 40:37:00
24. Tömő Miklós Tömő Méhészet 41:39:00
25. Pádár István 41:55:00
26. Wachter Zoltán Szombathely 42:04:00
27. Kovács Krisztián 42:14:00
28. Kovács András Újpest FC 42:45:00
29. Major Bálint Premontrei Szombathely 43:51:00
30. Michael Hipsag Team Sonnentherme 43:55:00
31. Varga Roland Skorpió Box Club 44:08:00
32. Boros József Dési Szhely 44:16:00
33. Tóth Bendegúz Kőszeg 44:46:00
34. Horváth Máté Sajtoskál 45:28:00
35. Küttel Dániel Kőszeg 45:29:00
36. Zsoldos Mihály Bersek József Ált. Isk 45:52:00
37. Nagy János Mediterrun Ultra Team 45:58:00
38. Zsigmond Tibor Zsigmond Autósbolt 46:04:00
39. László Ervin Szombathely 46:39:00
40. Kiss Gábor Kőszegi Futótársak 46:40:00
41. Kiss Csaba Haladás VSE 47:14:00
42. Pataki Péter Pál Kőszeg 47:49:00
43. Csukovics Ármin Kőszeg 47:55:00
44. Horváth László 47:59:00
45. Szabó Ferenc Kőszegi Kosárlabda Egyesület 49:20:00
46. Szendrő Imre KSE Kosárlabda 49:21:00
47. Tóth József Gábor Kőszeg 49:22:00
48. Szárnyas János Szárnyas Kft. 49:31:00
49. Andreas Plöchl Team Sonnentherme 49:52:00
50. Hopp Viktor Szombathely 49:58:00
51. Pátkai Attila Szombathelyi Futóklub SZSE 50:40:00
52. Hegedűs Noel Bersek József Ált. Isk 51:17:00
53. Hans Peter Flitz Team Sonnentherme 51:40:00
54. Döbrösi Ádám Skorpió Box Club 52:25:00
55. Nyilicska Csaba KSE Kosárlabda 54:20:00
56. Zsigmond Balázs KSE Kosárlabda 54:32:00
57. Dr. Németh Csaba Gyöngyösfalu 55:32:00
58. Woltron András Hajnalcsillag Néptáncegyüttes 55:50:00
59. Babócs Máté Jurisich Miklós Gimnázium
60. Tóth András Tóth Pincészet
61. Zalán Gábor Kőszeg


STETTNER IMRE VÁNDORKUPA - LEGJOBB KŐSZEGI FUTÓ:

HÓBOR PÉTER






VÁLTÓFUTÁS

1. Németh Parkett és Építőanyag Kft. Nemes Bálint, Nemes Gergő, Németh Dániel 32:00:00
2. Tóth Pincészet Tóth András, Réti Marcell, Réti Milán Kőszeg 38:01:00
3. Team Sonnentherme Iker Natália, Pápai Nerina, Gérnyiné Prácser Kinga 39:23:00
4. Triatlonos lányok Bozsó Fanni, Básthy Katalin, Stumpf Anna Kőszegi Triatlon Klub 40:11:00
5. Zalán család Zalán Gábor, Zalán Eszter (2 fő, Eszter 2 kört fut) Kőszeg 40:33:00
6. Zsigmond Autósbolt Zsigmond Tibor, Koósz Barnabás, Zsigmond Bence 41:32:00
7. ,,Uncsitesók" Sárközi Tirza, Sárközi Kálmán, Csöglei Patrik Kőszeg 43:06:00
8. Jurisich Miklós Gimnázium Babócs Máté, Drimmer Júlia, Varga Réka 43:18:00
9. ARMADE Csukovics Ármin, Tóth Márk, Pungor Dénes Kőszeg 45:35:00
10. Nyul család Nyul Dorina, Nyul Zoltánné, Nyul Zoltán Kőszeg 47:32:00
11. Fekete-Pataki Pataki Péter Pál, Fekete Barnabás, Fekete-Pataki Edit Kőszeg 47:48:00
12. Cross Fitt hercegnői Kiss Virág, Katarína Popradikova, Patricia Walchhutter Kőszeg 50:50:00
13. Farkas anyák Kissné R Gina, Soósné Papp Krisztina, Pongráczné Szaiff Réka Kőszeg 52:23:00